Burak King ve Aleyna Kalaycıoğlu hakkında şoke eden iddia! “Seti iptal edip parayı ödemediler”

Sağlık Mar 05, 2023 Yorum Yok

Survivor yarışı ile tanınan ve sonrasından müzik dünyasına adım atan müzikçi Aleyna Kalaycıoğlu ile Burak King lakabıyla tanınan Burak Canatan isimli müzikçi hakkında herkesi şoke eden bir argüman ortaya atıldı. Sinema direktörü olduğu bilinen Sefa Jusufovski’nin toplumsal medya hesabından ikili hakkında yaptığı açıklamalar herkesi şoke etti.

HABERE İLİŞKİN GÖRÜNTÜ İÇİN TIKLAYIN İZLE

Ekranların Aka ilgiyle takip edilen Karşılaşma programı Survivor‘ın 2021 döneminde gönüllüler ekibinde yer alan, sportmen kişiliği ve sesiyle dikkat çeken yarışmacısı Aleyna Kalaycıoğlu, Karşılaşma sonrasında müzik dünyasına atılan isimlerden oldu. Birinci olarak ‘Beceremedim’ isimli single çalışmasını çıkaran 1998 doğumlu Kalaycıoğlu tıpkı vakitte Ünlü müzikçi Sinan Akçıl ile düet yaparak müzik dünyasında ismini duyurmayı başardı. nihayet olarak sevilen müzikleriyle bilinen Burak King lakaplı Burak Canatan ile düet hazırlığında olan Kalaycıoğlu ve Canatan hakkında ortaya atılan sav herkesi şaşırttı.

Burak King ve Aleyna Kalaycıoğlu

“SETİ İPTAL EDİP PARAYI ÖDEMEDİLER”

Sefainan kullanıcı ismiyle toplumsal medya hesabından paylaşım yapan sinema direktörü, Burak King ile Aleyna Kalaycıoğlu’nu etiketleyerek başından geçenleri anlattığı bir görüntü çekti. Kalaycıoğlu ile Canatan’ın klip çekimleri sırasında Kalaycıoğlu’nun seti iptal ettiğini ve çalışanlara fiyatı ödeyeceğini söylemesine Karşın üzerinden bir ay geçtiğini ve hala paralarını vermeyerek kendilerini mağdur ettiklerini söyleyen direktör toplumsal medya hesabı üzerinden sesini duyurmaya çalıştı.

“DOLANDIRILDIK” SAVI GÜNDEMDE

Sosyal medya hesabı üzerinden Öbür bir paylaşıma da yer veren direktör “Dolandırıldık! Sesimizi duyurmak için herkesin yardımına muhtaçlığımız var! Burak King ve Aleyna Kalaycıoğlu’nun klibini çekmek için 2 ay hazırlık süreci için uğraştık. Sonrasında seti kurduk. 25 şahıs set içinde çalışan şahıslar ve 25 oyuncu toplamda 50 şahıs vardı. Çekim yaparken Aleyna Kalaycıoğlu anksiyetem tuttu diyerek klibi terk etti. Ve terk ederken herkesin parası verilecek dedi, vermedi. Bir aydır paramızı almaya çalışıyoruz ve daima mazeretlerle paramızı vermiyorlar.” sözleriyle dolandırıldıklarını tez etti. Kalaycıoğlu ve Canatan hakkında ortaya atılan bu tez herkesi şoke etti.

Burak King ve Aleyna Kalaycıoğlu hakkında dolandırıcılık iddiası

Burak King ve Aleyna Kalaycıoğlu hakkında ortaya atılan sav şoke etti

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir