Tag

Destek

Dünyaca ünlü isimlerde Türkiye’ye görüntülü destek mesajı yağdı: “Seninleyiz Türkiye”

Sağlık Mar 20, 2023 Yorum Yok

Geçtiğimiz günlerde yaşanan Kahramanmaraş ve 10 vilayetimizi etkileyen zelzele felaketi sonrası Cumhurbaşkanlığı İrtibat Başkanlığı tarafından başlatılan “Seninleyiz Türkiye” kampanyası kapsamında, dünyaca tanınmış oyuncular Morgan Freeman, Aamir Khan, Azerin, Reshad Strick üzere isimler de Türkiye’ye takviye oldu. İşte dünyanın her yerinden Türkiye için seferber olan ünlülerin herkesi duygulandıran o bildirileri…

Murat Boz’dan alkışlanacak hareket! Doğum gününü TEV’e bağışladı

Sağlık Mar 01, 2023 Yorum Yok

7 Mart’ta 42. yaşını kutlayacak olan Ünlü müzikçi Murat Boz’dan depremzedeler için manalı takviye geldi. Boz, depremzede çocukların eğitimine dayanak vermek için doğum gününde manalı bir kampanya başlattı.

Emine Erdoğan “Bridges of Goods” insani yardım kampanyasına destek veren BAE halkına…

Sağlık Şub 16, 2023 Yorum Yok

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan sarsıntıdan etkilenen vatandaşlar için yardım kampanyasına takviye veren BAE Devlet Lideri Muhammed bin Zayed’in annesi Şeyha Fatima bint Mubarak’a ve BAE halkına teşekkürlerini iletti.

Mehmet Bozdağ duyurdu: Ayni ve nakdi desteklerimizi deprem bölgesine gönderiyoruz

Sağlık Şub 09, 2023 Yorum Yok

Sarsıntı nedeniyle setleri durduklarını söyleyen Üretimci Mehmet Bozdağ set karavanlarını, jeneratörlerini, muhtaçlık olabilecek ekipmanları, birebir ve nakdi dayanakları zelzele bölgesine gönderdiklerini açıkladı.

Armağan Çağlayan kansere yakalandı! ünlü isimden destek mesajı geldi

Sağlık Oca 08, 2023 Yorum Yok

Başarılı üretimci armağan Çağlayan’dan sevenlerini üzecek Kötü bir haber gelmişti. Akciğerinde bir kitlenin tespit edildiğini söyleyerek toplumsal medya hesabı üzerinden kansere yakalandığı haberini duyurmuştu. meşhur yapımcıya müzikçi Ebru Gündeş’ten dayanak geldi.