Tag

Depremzede

Emine Erdoğan: Malatya’da depremden etkilenen kardeşlerimizle bir araya geldik

Sağlık Nis 22, 2023 Yorum Yok

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan, sarsıntıdan etkilenen bölgelerden Malatya’da depremzedelerle iftar yaptı. O anlara dair paylaşım yapan Emine Erdoğan, “Dayanışma ve kardeşlik bağının somut örnekleri arttıkça afetin izlerinin daha süratli silineceğine yürekten inanıyorum.” dedi.

Selçuk Bayraktar ile eşi Sümeyye Erdoğan depremzede ziyaretinde bulundu

Sağlık Nis 11, 2023 Yorum Yok

6 Şubat Kahramanmaraş zelzeleleri nedeniyle evsiz kalan pek Fazla depremzede, devletin yürüttüğü ‘Evim Yuvan Olsun’ kampanyasından yararlandı. İHA ve S/İHA mimarı Selçuk Bayraktar ile eşi Sümeyye Erdoğan, ‘Evim Yuvan Olsun’ kampanyasından yararlanarak Baykar Lojmanları’nda kalan bir depremzede aileyi ziyaret etti. Bayraktar, o anları toplumsal medya hesabından paylaştı.

Bob Geldof ve Green Mountain Mahler Orkestrası Türkiye ve Suriye için çaldı!

Sağlık Şub 27, 2023 Yorum Yok

Green Mountain Mahler Şenliği Orkestrası, Johannes Brahms’ın Ünlü ‘A German Requiem’ isimli yapıtını, Türkiye ve Suriye’deki depremzedeler için seslendirdi. Konser geliri depremzedelere bağışlanırken Bob Geldof gitarını yardım kampanyası kapmasına iç ettiğini açıkladı.

Seksenler seti depremzedeleri ağırladı! “Çınar ağacında yaralarımızı sarıyoruz”

Sağlık Şub 26, 2023 Yorum Yok

TRT 1 ekranlarında yayınlanan Seksenler dizisinin Darıca’daki platosu, depremzede aileleri Konuk etti. Başarılı oyuncuların çocuklara Yemek ikram ettiği Faaliyet afetzedelerin yüzünü güldürdü. Üretimci Birol İtimat, “Çınar Ağacı’nda yaralarımızı sarıyoruz” dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan depremzedeleri ziyaret etti

Sağlık Şub 14, 2023 Yorum Yok

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan, Başakşehir’de bulunan Çam ve Sakura kent Hastanesi’ne getirilen depremzedeleri ziyaret etti. Emine Erdoğan, o anları toplumsal medya hesabından paylaşıma sundu.