Annecocuklar.com | Annelik Rehberi

  1. Anasayfa
  2. Çocuklar

Çocuklar

Sağlık

Yusuf İslam’dan çocuklara özel Ramazan animasyonu: Ramadan Moon

admin
0 0

İngiliz asıllı Müslüman müzisyen insani yardım gönüllüsü Yusuf İslam, Ramazan ayını çocuklara sevdirmek ismine bir animasyon hazırladı. ehil sanatçı, ‘Ramadan Moon’ ismiyle hazırladığı animasyonla çocukların, yetişkinlerle Bir arada benzeri heyecanı yaşamalarını amaçlandığını belirtti.

Sağlık

Murat Kekilli’den deprem bölgesinde iç ısıtan paylaşım: Bir algı oluşturmaya gerek var mı?

admin
0 6

Tüm Türkiye’yi derinden etkileyen Kahramanmaraş merkezli sarsıntıların akabinde bölgeden bir olsun ayrılmayan müzikçi Murat Kekilli, çadır kentte çocukların top oynadığı anları takipçileriyle paylaştı. Devlet kurumlarının yardımlarını paylaştığı için eleştirilen Kekilli “Bir algı oluşturmaya gerek Mevcut mı?” sözlerini kullandı.

Sağlık

Cumhurbaşkanlığı iletişim başkanlığı desteğiyle deprem bölgesinde buluşan ünlü isimler…

admin
0 4

Merkez üssü Kahramanmaraş olan iki Aka zelzele felaketinin akabinde Cumhurbaşkanlığı irtibat başkanlığı dayanağıyla bir ortaya gelen; ortalarında oyuncu, ses sanatkarı ve futbolcuların da bulunduğu 23 Ünlü İsim Gaziantep’in Silahiye ve Nurdağı ilçelerinde depremzedelerle buluştu. meşhur isimler bir yandan çocukların eğlenceli vakit geçirmesini sağlarken öteki yandan kısa metrajlı sinema çektiler.

Sağlık

İlber Ortaylı’nın yetiştirme yurtlarıyla ilgili söylediklerine YADER’den basın açıklaması!

admin
0 8

Geçtiğimiz günlerde Ünlü tarihçi Prof. Dr. İlber Ortaylı, Baş TV’nin Youtube kanalındaki ‘Cahille Sohbeti Kestim’ programında sarsıntıda sağ olarak kurtarılan çocuklar hakkında konuştu. Ortaylı’nın “Çok kısa vakitte esirgeyici ailelerin yahut direkt doğruya evlat edinenlerin tespit edilmesi gerekiyor.” kelamları üzerine zelzele bölgelerindeki çocuklara ait Aile ve Toplumsal Hizmetler Bakanlığın bilgileri gündeme geldi.

Sağlık

“Rafadan Tayfa” ekibinden depremzede çocuklar için gösteri!

admin
0 7

TRT Çocuk’un sevilen dizisi “Rafadan Tayfa” maskotları, Malatya’da depremzede çocuklar için “Grup Rafadan” müzikal gösterisini sergiledi.

Sağlık

Gülben Ergen açıkladı! Çocuklar Gülsün diye deprem bölgesine okul yaptıracak

admin
0 10

Çocuklar Gülsün Diye Derneği ile Türkiye’nin birçok yerine Okul yaptıran Gülben Ergen zelzele bölgesi içinde kolları sıvadı. Müzikçi afet bölgesindeki 11 vilayette birer anaokulu yaptıracak.