Annecocuklar.com | Annelik Rehberi

  1. Anasayfa
  2. Baş

Baş

Anne Sağlığı

Primer immün yetmezliği nedir, belirtileri nelerdir? Adım Farah’taki Kerimşah’ın hastalığı

admin
0 1

Bağışıklık sistemini oluşturan elemanların rastgele birinin eksikliği ya da işlevsel açıdan bozukluğu primer immün yetmezliği sebebidir. Adım Farah dizisinde Farah’ın oğlu Kerimşah’ın primer immün yetmezliğiyle uğraş etmesiyle gündeme gelen hastalık pek Fazla şahıs tarafından araştırılmaya başlandı. Pekala primer immün yetmezliği nedir, belirtileri nelerdir?

Anne Sağlığı

Krup hastalığı (Yalancı Kuşpalazı) nedir? Yalancı Kuşpalazı belirtileri nelerdir?

admin
0 12

Bebek ve çocuklarda görülen geçmeyen öksürük ya da soluk alırken çıkan hırıltılı sesin nedeni krup hastalığı olabilir. En sık görülen rahatsızlıklardan biri olan krup hastalığına Kamu lisanında yalancı kuşpalazı denir. Pekala Krup hastalığı (Yalancı Kuşpalazı) nedir? Yalancı Kuşpalazı belirtileri nelerdir?

Anne Sağlığı

Depremin çocuklar üzerindeki psikolojik etkileri nelerdir? Bunlarla nasıl başa çıkılır?

admin
0 25

Zelzele üzere doğal afetlerin yetişkinlerde ruhsal meseleler meydana getirirken çocuklar üzerindeki travmatik tesirleri daha çoktur. Pekala sarsıntının çocuklar üzerindeki ruhsal tesirleri nelerdir? Sarsıntının tesirleriyle başa çıkmanın yolları nelerdir? İşte bütün ayrıntılar…

Anne Sağlığı

Strep A nedir? Strep A belirtileri nelerdir? Uzmanlardan uyarı geldi: Can almaya devam ediyor!

admin
0 21

Strep A virüsü İngiltere’de görülmeye başlayan ve global bir sıhhat sorunu olan streptokok hastalığı hakkında uzmanlardan üst üste ikazlar geldi. Geçtiğimiz günlerde 3 yaşındaki çocuğunu streptokok hastalığından Dolayı kaybeden babanın feryadıyla Strep A bakterisi araştırılmaya başlandı. Pekala Strep A nedir? Strep A belirtileri nelerdir? Streptokok tedavisi nasıl yapılır?

Anne Sağlığı

Strep A nedir? Strep A belirtileri nelerdir? Can almaya devam ediyor:3 yaşındaki Aras Sönmez…

admin
0 38

Strep A virüsü İngiltere’de görülmeye başlayan ve global bir Sorun olmasından korkulan enfeksiyon hastalığı giderek yaygınlaşmaya başladı. Toplamda 11 çocuğun ömrünün yitirilmesine Sebep olan Strep A bakterisi ise merak konusu oldu. Pekala Strep A nedir? Strep A belirtileri nelerdir?

Genel

Parol nedir ve ne için kullanılır? Parol’un yan etkisi var mı? Parol 2023 fiyatı

admin
0 28

Ateşi yükselen vatandaşlar kendileri için yahut ateşi yükselen yakınları için tedavi tekniği olarak ilaçlara başvuruyor. Bilhassa koronavirüs geçirenlerin kullandıkları Parol ilacı hakkında merak edilen soruları yanıtladık.