Annecocuklar.com | Annelik Rehberi

  1. Anasayfa
  2. Bahar Gelir

Bahar Gelir

Sağlık

Bahar Kapıda bu hafta Tekirdağ oyunlarını ve lezzetlerini sunuyor

admin
0 13

Her hafta ülkemizin birbirinden farklı kültürlerini gözler önüne seren Bahar Gelir ve takımı bu hafta Tekirdağ’a konuk oluyor. Bahar Gelir’in başarılı sunumuyla Tekirdağ beşerinin samimiyeti ve hayat kıssası izleyiciyle buluşurken tıpkı vakitte kadim kentin lezzetli yemekleri ve klâsik oyunları da gözler önüne seriliyor.

Sağlık

Bahar Kapıda’nın bu hafta Tekirdağ’da ağırlanıyor!

admin
0 20

Her hafta ülkemizin birbirinden farklı kültürlerini gözler önüne seren Bahar Gelir ve takımı bu hafta Tekirdağ’a konuk oluyor. Bahar Gelir’in başarılı sunumuyla ekranlara gelen Bahar Kapıda, Tekirdağ beşerinin samimiyetini ve hayat öyküsünü izleyiciye sunuyor.

Sağlık

Bahar Kapıda bu hafta Sinop’a konuk oluyor

admin
0 43

Farklı kentlerin farklı kültürlerini yörelerini ve geleneklerini deneyimleyen Bahar Kapıda yeni yayın saati 21:15’te ekranlara gelmeye devam ediyor. Bahar Gelir’in sunumuyla ekranlara gelen Bahar Kapıda grubu bu pazar Sinop’ta ağırlanıyor.

Sağlık

Bahar Kapıda Gakgoşlar diyarı Elazığ’da ağırlandı!

admin
0 39

Anadolu’yu karış karış gezip bilinmeyen hoşluklarını izleyiciye sunan Bahar Kapıda, bu Sefer Elazığ’da ağırlandı. Bahar Kapıda, meraklı ve keyifli sohbetlerle Türkiye’nin göz bebeği, şark Anadolu’nun kültür yuvası olan Elazığ’ı bütün güzellikleriyle tanıtıyor.

Sağlık

Bahar Kapıda bu hafta Osmaniye’nin Düziçi ilçesine konuk oluyor!

admin
0 38

Kanal 7 ekranlarının ilgiyle takip edilen programı Bahar Kapıda, her hafta 7’den 70’e herkesi ekran başına toplamaya devam ediyor. Bahar Gelir’in sunumunu üstlendiği program bu hafta Osmaniye’nin Düziçi ilçesine konuk olacak.

Sağlık

Bahar Kapıda bu hafta Edremit’ten Bayramiç’e uzanan eşsiz bir yolculuğa çıkıyor!

admin
0 37

Her hafta Türkiye’nin güzide kentlerinden konutlara konuk olan fenomen seyahat programı Bahar Kapıda, bu hafta iki farklı kentten izleyenlere seslenecek. Birinci olarak Balıkesir’in gözbebeği Edremit’e giden Bahar Kapıda takımı akabinde Çanakkale’nin Bayramiç ilçesindeki eşsiz hoşluklarla ekranlardaki yerini alacak.