Tag

Bahar Gelir

Bahar Kapıda bu hafta Tekirdağ oyunlarını ve lezzetlerini sunuyor

Sağlık Nis 23, 2023 Yorum Yok

Her hafta ülkemizin birbirinden farklı kültürlerini gözler önüne seren Bahar Gelir ve takımı bu hafta Tekirdağ’a konuk oluyor. Bahar Gelir’in başarılı sunumuyla Tekirdağ beşerinin samimiyeti ve hayat kıssası izleyiciyle buluşurken tıpkı vakitte kadim kentin lezzetli yemekleri ve klâsik oyunları da gözler önüne seriliyor.

Bahar Kapıda’nın bu hafta Tekirdağ’da ağırlanıyor!

Sağlık Nis 08, 2023 Yorum Yok

Her hafta ülkemizin birbirinden farklı kültürlerini gözler önüne seren Bahar Gelir ve takımı bu hafta Tekirdağ’a konuk oluyor. Bahar Gelir’in başarılı sunumuyla ekranlara gelen Bahar Kapıda, Tekirdağ beşerinin samimiyetini ve hayat öyküsünü izleyiciye sunuyor.

Bahar Kapıda Gakgoşlar diyarı Elazığ’da ağırlandı!

Sağlık Oca 15, 2023 Yorum Yok

Anadolu’yu karış karış gezip bilinmeyen hoşluklarını izleyiciye sunan Bahar Kapıda, bu Sefer Elazığ’da ağırlandı. Bahar Kapıda, meraklı ve keyifli sohbetlerle Türkiye’nin göz bebeği, şark Anadolu’nun kültür yuvası olan Elazığ’ı bütün güzellikleriyle tanıtıyor.

Bahar Kapıda bu hafta Osmaniye’nin Düziçi ilçesine konuk oluyor!

Sağlık Oca 09, 2023 Yorum Yok

Kanal 7 ekranlarının ilgiyle takip edilen programı Bahar Kapıda, her hafta 7’den 70’e herkesi ekran başına toplamaya devam ediyor. Bahar Gelir’in sunumunu üstlendiği program bu hafta Osmaniye’nin Düziçi ilçesine konuk olacak.

Bahar Kapıda bu hafta Edremit’ten Bayramiç’e uzanan eşsiz bir yolculuğa çıkıyor!

Sağlık Oca 09, 2023 Yorum Yok

Her hafta Türkiye’nin güzide kentlerinden konutlara konuk olan fenomen seyahat programı Bahar Kapıda, bu hafta iki farklı kentten izleyenlere seslenecek. Birinci olarak Balıkesir’in gözbebeği Edremit’e giden Bahar Kapıda takımı akabinde Çanakkale’nin Bayramiç ilçesindeki eşsiz hoşluklarla ekranlardaki yerini alacak.