Tag

Aslı Şen

Metin Şen 23 yıllık evliliğini bitiren Aslı Şen bayramda kayınpederini es geçmedi!

Sağlık Nis 25, 2023 Yorum Yok

Fenerbahçe’nin efsanevi lideri Ali Şen’in oğlu Metin sevinçli ve Aslı sevinçli geçtiğimiz haftalarda Beykoz Adliyesi’nde görülen duruşmada 23 yıllık evliliklerini Biricik celsede bitirdi. Sessizliğe bürünen Aslı Şen, bayramda eski kayınpederi Ali Şen’i Bodrum’daki meskeninde ziyaret etti.

Metin Şen 23 yıllık evliliğini bitiren Aslı Şen’den ‘sendromlu’ paylaşım!

Sağlık Mar 21, 2023 Yorum Yok

Fenerbahçe’nin efsanevi lideri Ali Şen’in oğlu Metin sevinçli ve Aslı Şen’in geçtiğimiz günlerde Beykoz Adliyesi’nde görülen duruşmada 23 yıllık evliliklerini Biricik celsede bitirdi. Sessizliğe bürünen Aslı Şen, nihayet paylaşımıyla hayranlarını şaşırttı.

Aslı Şen ve Metin Şen 23 yıllık evliliklerini tek celsede bitirdi! İlk iş soyadını değiştirdi

Sağlık Mar 14, 2023 Yorum Yok

Fenerbahçe’nin efsanevi lideri Ali Şen’in oğlu Metin sevinçli ve Aslı Şen’in 22 yıllık evliliklerini bitirme kararı aldıkları argüman edilmişti. Meskenlerini ayıran ve birbirlerini takipten çift evliliklerini kurtarmak için bir müddettir uğraşsa da bu eforları karşılıksız kaldı. meşhur çift, geçtiğimiz gün Beykoz Adliyesi’nde görülen duruşmada 23 yıllık evliliklerini Biricik celsede bitirdi.

Umrede krem reklamı yapmıştı! Aslı Şen ve Metin Şen evliliklerini kurtarabilecek mi?

Sağlık Oca 30, 2023 Yorum Yok

Fenerbahçe’nin efsanevi lideri Ali Şen’in oğlu Metin sevinçli ve Aslı Şen’in 22 yıllık evliliklerini bitirme kararı aldıkları sav edilmişti. Meskenlerini ayıran ve birbirlerini takipten çiftin evliliklerini kurtarmak için çabaladığı ortaya çıktı.

Umrede krem reklamı yapmıştı! Aslı Şen boşanma arifesinde olduğu Metin Şen’e imada bulundu

Sağlık Oca 25, 2023 Yorum Yok

Fenerbahçe’nin efsanevi lideri Ali Şen’in oğlu Metin sevinçli ve Aslı Şen’in 22 yıllık evliliklerini bitirme kararı aldıkları argüman edildi. İki çocukları olan çiftin meskenlerini ayırdıkları öğrenilirken Aslı Şen’in moral depolamak için Yurt dışına gittiği ortaya çıktı.

Umrede krem reklamı yapmıştı! Aslı Şen ve Metin Şen boşanıyor mu?

Sağlık Oca 20, 2023 Yorum Yok

Fenerbahçe’nin efsanevi lideri Ali Şen’in oğlu Metin sevinçli ve Aslı Şen’in 22 yıllık evliliklerini bitirme kararı aldıkları sav edildi. İki çocukları olan çiftin ayrılık kararı almasına Sebep olan Hadise toplumsal medyaya damga vurdu.