Engin Altan Düzyatan’dan olay eleştiri! “Oyunculuğa bakarım”

Sağlık Kas 14, 2022 Yorum Yok

Oyuncu Engin Altan Düzyatan, evvelki gün Emirgan’da görüntülendi. Unutulmaz sıra Diriliş Ertuğrul’un yıldızı Düzyatan, nihayet vakitlerde Fazla takipçisi olan şahısların ekranlarda olmasını eleştirdi. meşhur oyuncu, “Bu benim için bir ölçüt değil, ben oyunculuğa bakarım” dedi.

Son olarak TRT1’de Barbaroslar: Akdeniz’in Kılıcı dizisinde rol Meydan başarılı oyuncu Engin Altan Düzyatan, Çöp Adam projesi ile ekranlara dönmeye hazırlanıyor. Geçtiğimiz gün Emirgan’da objektiflere yansıyan Düzyatan, basın mensuplarıyla ayaküstü sohbet etti. “Bir sinemamız şenliklere hazırlanıyor şu anda. Onun dışında ‘4 Mevsim’ diye bir sinema yaptık, o da montaj kademesinde. Oyunculuk benim için bitmeyecek bir şey fakat hoş projeler hayli yapımcılık tarafında da beni sık sık görebilirsiniz. Kimileri için riskli bir Amel olarak görünebilir fakat benim için bu Amel bir tutku” dedi.

Öte yandan oyuncu, gündemde münakaşa konusu olan Fazla takipçili oyuncular hakkında gelen soruları yanıtladı.

“TAKİPÇİ SAYISINA DEĞİL OYUNCULUĞA BAKARIM”

Son olarak toplumsal medyada yüksek takipçili oyuncuların tanınan olması konusundaki fikri sorulan Düzyatan, “Evet, bu türlü bir durumlar olduğunu duymuştum daha evvel. Benim bir için bir ölçüt değil, ben oyunculuğa bakarım ancak bir yandan da dünya buraya yanlışsız ilerliyor” tabirlerini kullandı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Umut Mürare’den yeni eser, yeni klip ‘Kun feyekûn’

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir