Annecocuklar.com | Annelik Rehberi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Sağlık
  4. »
  5. Emine Erdoğan: Milletimizin gönlüne giden yolun mimarıdır AK Parti!

Emine Erdoğan: Milletimizin gönlüne giden yolun mimarıdır AK Parti!

admin admin - - 2 dk okuma süresi
20 0

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan, evvelki gün gerçekleşen Beyaz Parti toplantısından kareler paylaştı. Erdoğan, “21 Yıl Evvel başlayan ve bitmeyen bir Türkiye sevdasının hikayesidir bu” dedi.

14 Mayıs seçimlerinden Evvel Beyaz Parti’de gerçekleştirilen toplantıda Milletvekili listesinden isimler duyurulurken Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından da yeni periyodun vaatleri açıklandı. Toplantıda bulunan Emine Erdoğan, toplumsal medya hesabından toplantıya ait karelere yer verdi.

Emine Erdoğan Beyaz Parti toplantısından paylaştı

“AK PARTİ’NİN 2023’TE DE TIPKI GÜR SESLE YOLUNA DEVAM EDECEĞİNE YÜREKTEN İNANIYORUM”

Önceki gün düzenlenen Beyaz Parti toplantısına olan ağır İlgi basında Aka ses getirdi. Erdoğan, “Birlik, beraberlik ve daha kuvvetli bir istikbal için” paylaşımında bulundu.

AK Parti toplantısı

Emine Erdoğan ‘doğrusu Beyaz Parti’ etiketiyle, “Milletimizin gönlüne giden görünmeyen yolun mimarıdır Beyaz Parti. 21 Yıl Evvel başlayan ve bitmeyen bir Türkiye sevdasının hikayesidir bu. Milletimize hizmet için yola çıkan Beyaz Parti’nin 2023’te de tıpkı gür sesle yoluna devam edeceğine yürekten inanıyorum. Seçim beyannamemizin ve 28. Devre vekil adaylarımızın güzel olmasını diliyorum. Birlik, beraberlik ve daha kuvvetli bir istikbal için #TürkiyeYüzyılı, yarın değil Çabucak şimdi! #DoğrusuAkParti @Akparti” sözlerine yer verdi.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir