Annecocuklar.com | Annelik Rehberi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Sağlık
  4. »
  5. Elon Musk’a Vedat Milor’dan sonra Haluk Levent’ten de tepki!

Elon Musk’a Vedat Milor’dan sonra Haluk Levent’ten de tepki!

admin admin - - 2 dk okuma süresi
53 0

Elon Musk, Twitter’ı satın alır almaz Çabucak mavi tiki paralı hale getirerek birçok kişinin yansısını çekmişti. Musk, nihayet attığı adımla, Haluk Levent’i de üzdü.

Geçtiğimiz günlerde Twitter’ı satın aldıktan sonra yaptığı açıklamalarla gündem olan Elon Musk  Mavi tikin paralı hale getireceğini de açıklamıştı. Musk tıpkı vakitte Twitter’daki Düzmece ve kullanılmayan hesapların silineceğini de duyurmuştu. 

Musk’un Musk’un bu mevzuda attığı adımdan etkilenen isimlerden biri Vedat Milor oldu. Milor, Twitter’da mavi onay işareti için fiyat alınmaya başlamasının akabinde mavi onay işaretini iptal edeceğini açıkladı.

Attığı adımdan etkilenen  bir diğer isimse müzikçi Haluk Levent oldu. Kurduğu AHBAP Derneğiyle pek Fazla şahsa yardım elini uzatan ve bu mevzudaki etkileşimler için de Twitter’ı etkin bir formda kullanan Haluk Levent hesabından yaptığı paylaşımla 80 bine yakın takipçisinin bir anda yok olduğunu açıkladı.

“NE YAPTIM SİZE ULEN”

Yaşadığı şaşkınlığı, “Bugün  6 milyon 200 bin civarı (tam hatırlamıyorum) takipçim vardı. 80 bine yakın takipçim yok oldu. Bi anda 80 bin! Nereye gittiniz be ya? Ne yaptım size ülen!” kelamlarıyla dilen getiren Levent Çabucak akabinde attığı Tweetle hususa aydınlık getirdi.

haluk levent

Haluk Levent yaşanan bu takipçi kaybının nedenini ise, “Twitter fake (yumurta) yahut kullanılmayan hesapları siliyormuş meğerse. Valla billa yumurta takipçi satın almadım” kelamlarıyla Anlatım etti.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir