Elif Karlı’nın eşi Cengiz Karlı son yolculuğuna uğurlandı!

Sağlık Oca 20, 2023 Yorum Yok

Ünlü müzikçi Elif Karlı’nın 30 yıllık hayat arkadaşı Cengiz Karlı kalp krizi nedeniyle hayatını kaybetti. meşhur müzikçinin eşi gözyaşları içinde nihayet seyahatine uğurlandı.

Türk Kamu Müziği sanatçısı Elif Karlı’nın “Sarallar” operasyonunda tutuklanan ve Tokat Cezaevi’nde bulunan eşi Cengiz Karlı, kalp krizi sonucu hayatını kaybetti.

GÖZYAŞLARI SEL OLDU!

57 yaşında hayatını kaybeden Cengiz Karlı için Ataşehir Mimar Sinan Camii’nde cenaze merasimi düzenlendi. Karlı, 30 yıllık eşini gözyaşlarıyla nihayet yolcuğuna uğurladı. Cengiz Karlı, kılınan ikindi namazının akabinde Kurtköy Mezarlığı’nda toprağa verildi.

Elif Karlı

ÜNLÜ İSİMLER AKIN ETTİ!

Cenaze merasimine sanat topluluğundan Alişan, Yeliz, Ferman Toprak, Cengiz Kurtoğlu, Bülent Serttaş’ın üzere isimler yer aldı.

ÖLÜM HABERİNİ BU TÜRLÜ DUYURMUŞTU! 

Sabaha karşı aldığı haberle yıkılan Karlı; 2.sayfa programına şu açıklamada bulundu.

“2 gün Evvel Fazla ağır bir grip geçirdi. Zatürreden de şüphelendik. Dün haftalık arama günüydü, aramayınca telaşlandım. Sabaha karşı 04.00 sıralarında cezaevinden bir telefon aldım. Cengiz’in rahatsızlandığını ve kalp krizi geçirdiğini alıştırarak söylediler. Vefat ettiğini söylediler. En nihayet geçen salı sesini duydum. 6 Ocak’ta da doğum günüydü görüştük. En nihayet sesini duyduğumda Fazla düzgündü. Saç sakal tıraşı olduğunu söyledi. Moralinin yüksek olduğunu söyledi lakin eşim ağır hastaydı… kalp rahatsızlığı vardı.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Hafsanur Sancaktutan’dan intihar tezlerine yanıt! Bileklerinin fotoğrafını…

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir