Annecocuklar.com | Annelik Rehberi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Sağlık
  4. »
  5. Ego dizisinde partner tartışması! Alperen Duymaz ve Melisa Aslı Pamuk arasındaki gerginlik…

Ego dizisinde partner tartışması! Alperen Duymaz ve Melisa Aslı Pamuk arasındaki gerginlik…

admin admin - - 2 dk okuma süresi
29 0

Ego dizisi oyuncu takımıyla izleyicileri ekranlar başına kilitlemeyi hedefliyor. özel sahneleri ve mevzusuyla tezli üretimler ortasında yer Meydan Ego dizisinde partner tartışması yaşandı. Alperen Duymaz ve Melisa Aslı Pamuk ortasındaki gergin anlar ise merak konusu oldu.

İzleyicileri ekran karşısına kilitlemeyi hedefleyen “Ego” dizisinde partner savaşları başladı. birlikte oynadıkları “Çarpışma” dizisinden sonra birbirlerine yakıştırılan Alperen Duymaz ve Melisa Aslı Pamuk ortasında münakaşa yaşandı. Sete geç gelen Melisa Pamuk partneri Alperen Duymazı sinirlendirdi.

Ego sinema partnerleri Melisa Aslı Pamuk ve Alperen Duymaz

EGO SAVAŞLARI

Konusuyla İlgi çeken dizinin çekimlerine geç kalan hoş oyuncu Pamuk, partnerini sinirlendirdi. Hududunu hoş oyuncuyu toplumsal medyadan takip etmeyi bırakarak muhakkak eden Alperen Duymaz ise gergin anlar yaşattı.

Alperen Duymaz

BARIŞTILAR 

Birsen Altuntaş’ın haberinde yer Meydan bilgiye nazaran; Sahnenin çekimleri tamamlandıktan sonra Pamuk, set takımına “Çok mu geciktim” sorusunu sordu. Takımın cevabı ” En Çok bir kaç dakika” cevabını duyunca partnerinin yanına giderek davranışının nedenini sordu. İkili ortasında kısa bir münakaşa yaşandığı ve Duymaz’ın partnerini toplumsal medyadan çıkardığı ileri sürüldü. Daha sonra üretimci yiğit İrvül’ün iki oyuncuyu barıştırdığı öğrenildi.

Melisa Aslı Pamuk

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Kenan İmirzalıoğlu ısrarlı soruların karşısında gerildi! “Şekerim niyet…”

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir