Eda Ece ile Buğrahan Tuncer arasında istek krizi! “Düğünü ben yaparım”

Sağlık May 09, 2023 Yorum Yok

Geçtiğimiz günlerde 5 yıldır birliktelik yaşadığı ulusal voleybolcu Buğrahan Tuncer ile aile ortasında yaptıkları merasimle nişanlanan Ünlü oyuncu verme Ece’den düğün arifesinde garip Dilek geldi.

GÜNAYDIN yazarı Bülent Cankurt‘un köşesinde yer verdiği habere nazaran; 5 yıldır birlikte olduğu basketbolcu Buğrahan Tuncer ile Haziran ayında nikah masasına oturmaya hazırlanan Ünlü oyuncu verme Ece garip bir istekte bulundu. Cankurt’un haberine nazaran; Ünlü oyuncunun bu isteği bir dargın bir barışık birliktelik süren Ece ve Tuncer ortasında düğün öncesi gerginlik oluşturmuş. Peki geçtiğimiz günlerde sade bir Merasim ile nişanlanarak evlilik yolunda birinci adımı atan çift ortasında yaşanan bu gerginliğin sebebi ne oldu? verme Ece’nin garip isteği ne? İşte ayrıntılar…

Eda Ece ve Buğrahan Tuncer nişan

“DÜĞÜNÜ BEN YAPARIM” TEKLİFİ

Düğünlerini 20 Haziran‘da Boğaz‘da lüks bir otelde yapacakları öğrenen çift ortasında düğün arifesinde gerginlik çıktı. Savlara nazaran verme Ece, nişanlısı Buğrahan Tuncer’e “Düğünü ben yapayım, Tüm masrafları ben karşılayayım. Sen yaparsan beni kısıtlayabilirsin, istediğim şeyler olmazsa da üzülürüm, üzülünce de seni üzerim.” diyerek garip bir istekte bulunmuş. Bunun üzerine Tuncer’den “Tamam, karışmıyorum” yanıtını alsa da bu durum çift ortasında gerginliğe Sebep olmuş.

Eda Ece ve Buğrahan Tuncer

ALTINDA KALAMAMIŞ

Ece’nin isteğini kabul eden Tuncer daha sonra altta kalamamış ve Ünlü oyuncuya düğün ikramı olarak Bodrum‘dan 30 milyon liraya villa satın almış.

Eda Ece

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Selin İmer’den Mustafa Ceceli’nin eski stili hakkında itiraf! “Böyle gelse konuta almam”

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir