Ebru Şallı’ya şiddet gördüğü iddia edilen eşinden milyonluk jest!

Sağlık Kas 14, 2022 Yorum Yok

Ebru Şallı eşi Uğur Akkuş tarafından şiddet gördüğü argümanlarıyla gündeme gelmişti. meşhur çift bütün söylentileri toplumsal medya hesaplarından yalanlamıştı. Akabinde Amel insanı Uğur Akkuş, Şallı’ya milyonluk jest yaparak dikkatleri üzerine çekti.

Eski model Ebru Şallı, trafikte seyir halindeyken eşi Uğur Akkuş’un fiziki şiddetine maruz kaldığına yönelik argümanlarla gündem olmuştu. Çıkan haberler üzerine Ünlü çift toplumsal medya hesaplarından savları yalanlamıştı. İkili, evvelki akşam Bebek’te baş başa Yemek yerken görüntülendi. Kameralara yansıyan Şallı, basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Öte yandan bu olaylardan sarsılan Şallı’ya eşi Akkuş’un milyonluk armağanı bütün gözleri Amel beşerinin üzerine çekti.

Ebru Şallı

“EŞİMLE ARAMDA DARP OLAYI OLMADI”

Eşi ile ortasındaki darp argümanları hakkında nihayet Defa konuşan Şallı, “Bu bahisle ilgili açıklamamı yaptım. Darp olayı olmadı. Eşimle hiç bir Vakit küsmedim. Eşim yerde, ben de eczaneden bir şey almaya geldim. Birazdan çıkacağız. Moral bozmayacak şeyler soracaksanız konuşmaya devam edelim” dedi.

Uğur Akkuş Ebru Şallıya milyonluk Armağan aldı

11 MİLYONLUK HEDİYE

Ayrıca eski model, eşi Uğur Akkuş’un kendisine aldığı 11 milyon TL pahasındaki Bentley Continental ile de adeta Hasım çatlattı. Gazetecilerin Uğur Akkuş’a, “Yeni aracınızı Ebru hanıma barışma İkram olarak mı aldınız?” sorusuna “Biz hiç küsmedik ki, barışalım. Ben eşime İkram almak için Sebep aramam” diyerek yeni araçlarıyla alandan uzaklaştılar.

Ebru Şallının 11 milyonlık arabası

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Sinan Albayrak Kasaba Doktoru’nun setinden imajlar paylaştı

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir