Annecocuklar.com | Annelik Rehberi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Sağlık
  4. »
  5. Ebru şallı ve eşi Uğur Akkuş boşanıyor mu? Şallı cephesinden açıklama

Ebru şallı ve eşi Uğur Akkuş boşanıyor mu? Şallı cephesinden açıklama

admin admin - - 3 dk okuma süresi
13 0

Geçtiğimiz aylarda eşini darp ettiği savıyla gündem olan Amel insanı Uğur Akkuş ve Ebru şallı Aka kriz yaşıyor. 4 yıllık eşi Uğur Akkuş’la boşanacağı argüman edilen Ebru Şallı İzah yaptı. İşte mevzu hakkında Ünlü ismin yaptığı açıklama…

Ebru Şallı ve Uğur Akkuş, iki yıllık birlikteliklerini 2019’da evlilikle taçlandırmıştı. Bir Devre evliliklerinde kriz yaşadıkları ve boşanacakları tez edilen çift, geçen aylarda da darp argümanıyla gündeme gelmişti.

ÜNLÜ ÇİFT BOŞANMA KARARI ALDI MI?

Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine nazaran, geçmişte yaşadıkları krizleri atlatan lakin beraberliklerine bir Talih daha veren çiftin bu Defa Fikir ayrılıkları sebebi ile boşanma noktasına geldikleri argüman edildi. Şallı’nın evliliğini bitirmek için harekete geçtiği de konuşulanlar ortasında.

Ebru Şallı ve Uğru Akkuş boşanıyor

EBRU ŞALLI’DAN nihayet AÇIKLAMA!

Oğlu Pars’ın 3’üncü vefat yıldönümünde Etiler’de görüntülenen Şallı, uzun Vakit sonra boşanma haberleri ile ilgili İzah yaptı. 

Hürriyet’te yer Meydan habere nazaran; Gazetecilerin sorularını yanıtlayan Ünlü İsim “Şu anda ayrılık yok. Devam ediyoruz. Ben Daimi bu türlü anılmak istemiyorum. Lütfen beni de anlayın. Bir durum olursa bilginiz olacaktır.” açıklamasında bulundu.

EBRU ŞALLI’DAN BİRİNCİ AÇIKLAMA!

Ebru Şallı çıkan haberlerin akabinde toplumsal medya hesabından açıklamalarda bulundu. Şallı ”Çıkan haberlere bunları yazmak istedim. Şimdi açılmış, rastgele bir boşanma davası yoktur. Her evlilikte olduğu üzere Vakit vakit bizde Fikir ayrılıkları yaşıyoruz. Hepsi bu. Her şeyin güzeli olsun” ifadelerini kullandı.

UĞUR AKKUŞ’TAN AÇIKLAMA!

İş insanı Akkuş toplumsal medya hesabından boşanma haberlerine ceva verdi. İşte o paylaşım;

“Tekrar altını çizerek belirtiyorum boşanma haberleri palavra, meskenleri ayırdığımız palavra, boşanma hazırlığında olduğumuz palavra, herkes işine baksın”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Ekranlara Geri dönen Kerem Bursin set paylaşımı yaptı! Çektiği görüntü ile…

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir