Ebru Şallı şiddet gördüğü iddia edilen eşiyle herkese nispet yaptı!

Sağlık Kas 07, 2022 Yorum Yok

Ebru Şallı, eşi Uğur Akkuş’tan gördüğü şiddet argümanlarıyla gündeme gelmişti. Söylentilerin akabinde Ünlü ikili toplumsal medya hesaplarından paylaşım yaparak şiddet savlarını inkar etmişlerdi. Şallı’nın eşini affettiğine dair imajlar sızdı.

Geçtiğimiz aylarda dolandırıcılık argümanıyla 8 Yıl 4 ay mahpus cezasına çarptırıldığı haberiyle gündeme gelen Uğur Akkuş, şimdilerde eşi Ebru Şallı ile ortalarındaki krizle anılmaya devam ediyor.

Ünlü çift nihayet olarak haklarında çıkan şiddet tezleriyle gündem olmuştu. Emirgan’da trafikte seyir halindeyken Şallı’ya fizikî şiddet uyguladığına yönelik savlar üzerine Uğur Akkuş, İzah yapmıştı. Lakin buna Karşın çıkan haberlerin üzerine konuşulmaya devam edilmesi Ebru Şallı’yı da zahmetten çıkarmıştı.

Şallı, toplumsal medyadan durum hakkında şu formda paylaşımda bulunmuştu:

Ebru Şallı tezler üzerine konuştu

HERKESE NİSPET POZU

Ebru Şallı, şiddet gördüğü ortaya çıktıktan sonra Baş dinlemeye Göcek’e gitmiş ve oradan da kareler paylaşmayı ihmal etmemişti. Eşinin kendisine şiddet uyguladığı tezlerini reddeden Şallı, Akkuş ile katıldıkları bir partiden; adeta nispet yapar üzere Sevinç pozları verdi.

Uğur Akkuş ve Ebru Şallı satırlı pozu

NE OLMUŞTU?

Eşine şiddet uyguladığı sav edilen Uğur Akkuş, reaksiyonunu şu sözlerle gösterdi:

“Hiçbir erkek bayana, çocuğa, hayvana şiddet uygulayamaz! Bu türlü bir hakkı yoktur! Asla kabul edilir bir tarafı olamaz! Ben döver de sever de’yi asla kabul etmem. Ben babamdan bunu gördüm ben de erkek çocuklarıma bunu öğrettim! Basında maalesef çıkan haberin aslı olmamakla Birlikte bir de döver de sever de eklenmiş ağzımdan ne ayıp bir başlık! Bunu asla kabul etmem!”

Uğur Akkuş çıkan haberlere Misli reaksiyon gösterdi

Uğur Akkuş eşi Ebru Şallıya şiddet uyguladı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Bebeğe masaj yaparak uyutmaya çalışan kedinin görüntüsü viral oldu!​

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir