Ebru Şallı kansere yenik düşen oğlunun eşyalarını depremde bağışlamıştı! O soruyu duyunca…

Sağlık May 19, 2023 Yorum Yok

Ünlü model Ebru Şallı, 3 Yıl Evvel hayatını kaybeden oğlu Pars Tan’ın eşyalarını depremzede çocuklar için bağışladığını duyurmuştu. Evvelki gün kameralara yansıyan Şallı, “Pars’ın eşyalarını depremzede çocukların üzerinde görünce ne hissettiniz?” sorusuna Cevap verirken gözyaşlarına Yargıç olamadı.

Ünlü model Ebru Şallı, 16 Nisan 2020 tarihinde Harun Tan ile evliliğinden dünyaya gelen 10 yaşındaki oğlu Pars Tan’ın vefatıyla adeta yıkılmıştı. Lenfoma kanserine Mağlup düşen evladının acısını atlatamayan Şallı, yardıma muhtaçlığı olan öteki çocukların her fırsatta yardımlarına koşuyor. Özellikle Kahramanmaraş merkezli sarsıntılardan Fazla etkilenen ve tekraren Defa gözyaşı dökerken görüntülenen Şallı, oğlu Pars’ın eşyalarını paketleyip depremzede çocuklara bağışladığını söylemişti. 

Ebru Şallı

“ÇOCUKLARLA ORADA çok DUYGUSAL ANLAR YAŞADIK”

Önceki gün bir AVM’de objektiflere yansıyan Şallı, muhabirlerin sorularını yanıtlamayı ihmal etmedi. Depremde etkilenen Hatay’a gittiği hatırlatılan Ünlü model, “Çocuklarla orada Fazla duygusal anlar yaşadık. Ben güç durdum o denli söyleyeyim lakin Fazla hoş geçti. Hoş armağanlar götürdük. Benimde vermiş olduğum kimi kelamlar vardı, onlara baya bir şeyler gönderdim. Göndermeye de devam ediyorum. Bir Tane çocuk Özellikle futbol topu istiyordu, ona üç Tane top gönderdim. O kadar Mesut oldu ki, anlatamam” şeklinde konuştu.

Ebru Şallı oğlu Parstan bahsederken duygulandı

“PARS ŞUAN çok MUTLU”

Pars’ın eşyalarını da depremzede çocuklar için gönderen Şallı, “Ben onlarla hala iletişimdeyim. çok hoş yerini buldu. 4 Tane erkek çocuğu olan bir aile. Oyuncaklar, tablet, telefonuna kadar her şeyi onlarda. Tüm kıyafetler bir sürü şeyler. Pars Fazla yardım etmeyi sevdiği için tam da vaktinde ben bu yardımı yaptım. Pars şu Lahza Fazla keyifli.” diye konuştu.

Ebru Şallı ve oğlu Pars

Pars’ın odasına vefatından sonra giremediğini lisana getiren Şallı, “Deprem sonrası girebildim odasına. Çok, Fazla zordu benim için. zelzele benim o odaya girmemi hızlandırdı diyebilirim” açıklamalarıyla yürekleri sızlattı.

Ebru Şallı ve oğlu Pars Tan

Son olarak “Pars’ın eşyalarını depremzede çocukların üzerinde görünce ne hissettiniz?” sorusuna Cevap veren Şallı, gözyaşlarına Yargıç olamadı ve “Geçen hafta fotoğraf attılar, Fazla Mesut oldum o kıyafetleri görünce. Pijamasından şapkasına kadar. İçime Fazla sindi, ağlatmayın beni” dedi.

Ebru Şallı ve oğlu Pars Tan

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Müge Anlı ve Dilan Polat ortasındaki altın gerilimi! Tenkitlere sinirlendi

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir