Ebru Gündeş kızı için Reza Zarrab’a savaş açtı! İpler resmen gerildi

Sağlık Mar 03, 2023 Yorum Yok

Şarkıcı Ebru Gündeş kızı Alara’nın soyadının değişmesi için eski kocası Reza Zarrab’a resmen Cenk açtı. İplerin yavaş yavaş gerildiği tez edilen Ebru Gündeş’in eski eşi Reza Zarrab’a, kızları Alara’yla ferdî bağlantısının kaldırılması için karşı dava açtığı da konuşulanlar ortasında.

Ebru Gündeş, ‘evlilik birliğinin temelinden sarsıldığını’ münasebet gösterip, Reza Zarrab’ın bir daha Türkiye’ye dönmeyeceğini ve Öbür bayanlarla bağ yaşadığını öne sürerek boşanma davası açmıştı. Boşanan Ebru Gündeş ve eski kocası Reza Zarrab ortasında ipler geriliyor.

Ebru Gündeş’e 11 yıllık eski eşi Reza Zarrab geçen Yıl velayet davası açmış ve 11 yaşındaki kızları Alara Zarrab’ın velayetinin annesinden alınıp kendisine verilmesini talep etmişti.

Bu gelişmenin akabinde 48 yaşındaki müzikçinin da kendisinden 9 ıslak Ufak eski eşine karşı dava açtığı ve çocuğuyla şahsî münasebetinin kaldırılması için mahkemeye başvurduğu ortaya çıktı.

Birsen Altuntaş’ın haberine nazaran; “Velayetin değiştirilmesi” davasının yeni duruşması Beykoz Adliyesi 2. Mahkemesi’nde dün görüldü. Kapalılık kararı olan dava mayıs ayına ertelendi.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir