Annecocuklar.com | Annelik Rehberi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Sağlık
  4. »
  5. Ebru Destan hasta yatağından paylaştı: Sağlıktan ötesi hikaye!

Ebru Destan hasta yatağından paylaştı: Sağlıktan ötesi hikaye!

admin admin - - 2 dk okuma süresi
25 0

Eski model ve oyuncu Ebru Destan, toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşımla hayranlarının korkuttu. Hasta yatağında çekildiği kareyi takipçileriyle paylaşan Destan, bademcik ameliyatı olduğunu söyleyerek “Yıllardır bademcik iltihabı olmaktan karabasan yaşıyordum. Son bademciklerimden kurtuldum” dedi.

Bir müddettir ekranlardan Irak kalan oyuncu Ebru Destan, toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşımla ameliyat olduğunu duyurdu. Bademcik ameliyatı için operasyon masasına yatan Destan, hasta yatağından sıhhat durumuna ait açıklamalarda bulundu.  

Ebru Destan

“SAĞLIKTAN ÖTESİ HİKAYE!”

“Sağlıktan ötesi kıssa. Yıllardır tonsilit (bademcik iltihabı) olmaktan karabasan yaşıyordum.” diyerek kelamlarına başlayan Destan, yaptığı paylaşımda şu tabirlere yer verdi:

“Nihayet bademciklerimden kurtuldum. kolay mıydı asla. Çocuk yaşlarda yapılınca daha kolay bir operasyon! lakin antibiyotik kullanmaktan böbreklerim iflas edecekti. Bu yaşlarda tam bir komplikasyon lakin hekimlerimiz o kadar başarılı ki. Neyse bir süre sesim, soluğum çıkmayacak. Sıvı besleneceğim, ağrı ve ödem mevcut. ” 

Ebru Destan ameliyat oldu

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Eda Ece’den “Yasak Elma” açıklaması! “Son dönemimiz…”

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir