Doya Doya Moda’da büyük kavga! Yarışmacılar birbirinin…

Sağlık Kas 17, 2022 Yorum Yok

TV8 ekranlarında yayınlanan ekranların sevilen müsabakası “Doya Doya Moda”da ortalık karıştı. Her kısım başka bir kaosun yaşandığı Karşılaşma progrmında Yeniden yarışmacılar ortasında soğuk savaşlar esti. Hakaretlerin havada uçuştuğu yarışta yarışmacılar Esra, Elisa, verme ve Ayça ortasındaki hırsızlık hengamesi gündem oldu. Yarışmacıların birbirlerinin üzerine yürüdüğü tartışmanın ayrıntıları…

HABERE İLİŞKİN GÖRÜNTÜ İÇİN TIKLAYIN İZLE

Gülşah Saraçoğlu, Uğurkan Erez, Yasemin Yılmaz ve Serdar Uzuntaş’ın heyet üyeliğini yaptığı ekranların fenomen müsabakası Doya Doya Moda’ya bu hafta da Tekrar bir arbede damga vurdu. Kaos, entrika, tartışma ve kavganın bitmediği yarışta yarışmacılar birbirlerine girdi. Hakaretlerin havada uçuştuğu tartışmada yarışmacılar Esra, Elisa, Eda ve Ayça ortasında podyuma çıkmadan Evvel hırsızlık tartışması yaşandı.

Doya Doya Moda heyet üyeleri

“ESRA ÇANTAM NEREDE?”

Kulise birinci olarak “Esra çantam nerede?” diyerek giriş yapan yarışmacı Ayça, tartışmayı başlatan taraf oldu. Esra’nın akabinde öteki kızlara da Biricik tek birebir soru soran Ayça yarışmacılardan reaksiyon alınca münakaşa başladı.

Doya doya moda tartışma

“ÇANTAM NEREDE?” KAVGASI

Odasında hazırlanırken çantasını bulamayan Ayça, kulise gelerek “Çantamı kim aldı? Bu türlü ucuz numaralardan vazgeçin” demesiyle arbedenin fitili ateşlendi. Ayça’nın bu kelamlarına sonlanan ve kendine Yargıç olamayan yeni yarışmacı Elisa’nın, oturduğu sandalyeyi fırlatarak, “Sen hayırdır ya? Ne diyorsun sen. O ağzını düzelt. Beni mi tahrik etmeye çalışıyorsun. Sen benimle ne biçim konuşuyorsun, Yürek mi yedin?” demesinin üzerine ise yarışmacılar birbirlerinin üzerine yürüdü. Hırsızlık tartışması yaşanan arbedede hakaretler havada uçuştu.

Doya doya moda Ayça ve Elisa

DİĞER YARIŞMACILAR DA OLAYA DAHİL OLUNCA ORTALIK KARIŞTI!

Elisa’dan sonra Ayça ile tartışmaya giren Eda da hudutlarına Yargıç olamadı ve Öfke patlaması yaşadı. “Çantan kayboldu diye buraya gelerek herkese bağırmazsın” diyen Eda, Ayça’nın üzerine yürüyünce münakaşa daha Aka bir boyuta taşındı. Alevli hengamede burun buruna gelen ikiliyi üretim grubu ve yarışmacılar zorlukla ayırarak sakinleştirmeye çalıştı.

Doya doya moda Ayça ve Eda

İŞTE TARTIŞMA ANININ İMGELERİ:

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir