Didem Arslan’la Vazgeçme programında evlilik çetesi çökertildi! Canlı yayında ortalık karıştı

Sağlık Kas 11, 2022 Yorum Yok

Bugüne dek pek Fazla kuşkulu vefat ve kayıp olaylarını aydınlatan “Didem Arslan’la Vazgeçme” programının nihayet kısmında yaşananlar toplumsal medyaya damga vurdu. Bir müddettir gündeme gelen Düzmece gelin olayında harekete geçen Didem Arslan ve grubu 81 vilayette 300 üyesi bulunan evlilik çetesini çökertti. Çete üyesi Resul Gürcan, canlı yayında gözaltına alındı.

Show TV ekranlarının fenomen programı “Didem Arslan’la Vazgeçme” hafta içi her gün çözülemeyen olayların Sır perdesini aralamaya devam ediyor. nihayet olarak bir “evlilik çetesi” olayını ekranlara taşıyan Arslan, bütün gerçekleri canlı yayında deşifre etti. 

Didem Arslanla Vazgeçme

31 Ekim’de programa katılarak Eda isimli bir bayan tarafından evlilik vaadiyle dolandırıldığını Anlatım eden 27 yaşındaki Mehmet Ciro, Didem Arslan ve takımından yardım istemişti. 100 Bin TL dolandırıldığını söyleyen genç adamın tezleri üzerine sahte gelin çetesinin Değerli üyelerinden Düzmece dayı Resul G. bulunarak stüdyoya getirildi. Hatay, Tokat ve Gaziantep’ten Düzmece gelin çetesinin mağdur ettiği damat adaylarının her biri stüdyoya gelerek Resul Beyefendi ile yüzleşti. 

Didem Arslanla Vazgeçme programında Düzmece evlilik çetesi çökertildi

Yaşananların akabinde Düzmece gelin çetesinin başkanlarının Abdullah ve Celal olduğunu söyleyen Resul G. “Eğer elebaşları tutuklanırsa çete hakkındaki bilinmeyenleri Biricik tek anlatacağım” diye konuştu. Çetenin elebaşları için yakalama kararı çıkartılırken Düzmece dayı Resul, Küçükçekmece İlçe güvenlik Müdürlüğü tarafından Mersin Asayiş Dolandırıcılık Şube Müdürlüğü‘ne teslim edilmek üzere gözaltına alındı. 

Sahte evlilik çetesinin üyesi Resul G. gözaltına alındı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Azra Akın’dan eğlendiren Özbek dansı!

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir