Annecocuklar.com | Annelik Rehberi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Sağlık
  4. »
  5. Derya Tuna açıklamasıyla gülümsetti! “İdo ile Yasemin’in gizli çocukları”

Derya Tuna açıklamasıyla gülümsetti! “İdo ile Yasemin’in gizli çocukları”

admin admin - - 3 dk okuma süresi
26 0

Usta sanatçı İbrahim Tatlıses’in 2002 yılında yollarını ayırdıkları Derya tuna geçtiğimiz günlerde objektiflere yakalandı. Gazetelerin sorularını yanıtlayan Tuna, verdiği karşılıkla yüzleri güldürdü.

Şarkıları lisanlara pelesenk olan ve geçmişte birçok üretimde yer Meydan ehil sanatçı İbrahim Tatlıses ile Günah sinemasının setinde tanıştığı Derya Tuna’dan dünyaya gelen ve en az kendileri kadar Ünlü olan oğulları İdo Tatlıses, 7 Ekim 2021 tarihinde üç yıldır birliktelik yaşadığı model Yasemin Şefkatli ile dünya konutuna girmişti. İdo Tatlıses’in annesi Derya Tuna‘nın geçtiğimiz günlerde bir alışveriş merkezinde görüntülendi. Arkadaşı ile Birlikte görüntülenen Tuna’nın muhabirlerden gelen karşılık yüzlerde tebessüm oluşturdu.

İbrahim Tatlıses Derya Tuna ve İdo Tatlıses

“İDO İLE YASEMİN’İN BÂTIN ÇOCUKLARI”

AVM’de yakın arkadaşının bebeğini gezdirirken görüntülenen Derya Tuna, arkadaşının bebeği için “İdo ile Yasemin’in gizli çocukları” diyerek karşılık verdi. Tuna’nın bu karşılığı muhabirleri güldürdü. Gelini Yasemin Şefkatli hakkında toplumsal medyada çıkan hamilelik haberlerine karşılık veren Tuna, “Şu Lahza o denli bir durum yok. Şayet olursa Fazla Mesut oluruz.” tabirlerini kullandı.

Derya Tuna

“ANNEM TORUN DİYE SAYIKLIYOR”

Dillere destan bir düğünle dünya konutuna giren müzikçi İdo Tatlıses ise Yasemin Şefkatli ile olan evlilikleri hakkında “Çocuk için erken olduğunu düşünüyoruz fakat annem birinci günden beri torun torun diye sayıklıyor. En güzel vakitte olmasını diliyoruz. Çocuk hoş bir şey, bakalım kısmet” ifadelerini kullanarak annesi Derya Tuna‘nın torun hasreti çektiğini lisana getirmişti.

İdo Tatlıses eşi Yasemin Şefkatli ve Derya Tuna

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Mert Ramazan Demir trafikte durduruldu! “Ferit aşağıya in”

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir