Depremzede çocuklar için koruyucu aile başvurusu yapan Suavi yaş engeline takıldı!

Sağlık Şub 20, 2023 Yorum Yok

Deprem sonrası refakatçisi olmayan çocukların biri için gözetici aile müracaatında bulunan Suavi ve eşi Gönül Saygan’ın talebi Ünlü müzikçinin yaşı nedeniyle reddedildi. Bahse ait paylaşım yapan Gönül Suavi, “Biz o çocuklara çiçek üzere bakarız” tabirlerini kullandı.

6 Şubat’ta Türkiye’de meydana gelen şiddetli zelzeleler, başta Kahramanmaraş ve Hatay olmak üzere 10 vilayetimizde ağır hasara neden oldu. çok sayıda binanın yıkıldığı kentlerde binlerce vatandaşımız hayatını kaybetti. Sarsıntının akabinde bölgeye giderek afetzedeler için yürütülen yardım çalışmalarına katılan müzikçi Suavi ve eşi Gönül Saygan da refakatçisi olmayan depremzede bir çocuğa esirgeyici aile olmak için müracaat yaptı. Lakin, Saygan çiftinin talebi Geri çevrildi.

Suavi Saygan ve eşi Gönül Saygan

YAŞ PÜRÜZÜNE TAKILDILAR

Çiftin hami aile olma talebi yapılan incelemelerin akabinde reddedilirken Twitter hesabından paylaşım yapan Gönül Saygan verilen Olumsuz karara sitem etti. Saygan, “Suavi 70 yaşında diye bizim hami aile olmamızı reddettiler. 70 yaşında dedikleri adam, hâlâ zelzele bölgesinde 20 saat çalışıyor. Biz o çocuklara, çiçek üzere bakarız. Engelimizi kaldırın. Biz talibiz” sözlerini kullandı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

CZN Burak’tan Yürek yakan Taha Duymaz paylaşımı: “Keşke görseydin kardeşim…”

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir