Annecocuklar.com | Annelik Rehberi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Sağlık
  4. »
  5. Demet Özdemir’den Oğuzhan Koç ile boşanma haberlerine yalanma! Hesap soracağım

Demet Özdemir’den Oğuzhan Koç ile boşanma haberlerine yalanma! Hesap soracağım

admin admin - - 4 dk okuma süresi
6 0

Geçtiğimiz sene ağustos ayında nikah masasına oturduğu Oğuzhan Koç ile tartışarak konutu terk ettiği ileri sürülen Demet Özdemir’den haberlere yalanlama geldi.

Geçtiğimiz yaz nikah masasına oturarak Mesut beraberliklerini evlilikle taçlandıran Ünlü oyuncu Demet Özdemir ile Ünlü şarkıcı Oğuzhan Koç‘un evliliklerinde kriz yaşandığı savı magazin dünyasına bomba üzere düştü. Beğenilen çiftler ortasında gösterilen çiftin evliliklerinin üzerinde kara bulutların dolaştığı söyleniyor. Ve hatta ikili ortasında yaşanan nihayet münakaşa sonrasın Demet Özdemir’in konutu terk ettiği istikametinde tezler da bulunuyor. Peki Demet Özdemir – Oğuzhan Koç çifti ortasında neler yaşandı? Demet Özdemir meskeni terk etti mi? İşte yaşananlar…

Demet Özdemir ile Oğuzhan Koç

DEMET ÖZDEMİR MESKENİ Mİ TERK ETTİ?

Hürriyet’ten Mehmet Üstündağ‘ın haberine nazaran; 26 Şubat‘ta yeni yaşına giren Ünlü oyuncu Demet Özdemir, doğum gününde İhtiyaç Haritası ismine bir kampanya başlatmış ve bu kampanya için epeyce yüklü ölçüde bir bağış toplamıştı. Yaşanan zelzele felaketi sebebiyle de doğum günü partisi düzenlemek istemeyen Ünlü oyuncuya yakın arkadaşları tarafından Ufak Tebrik organize edildi. Arkadaşlarının meskeninde gerçekleştirilen bu Ufak kutlamada argümanlara nazaran eşi Oğuzhan Koç, Özdemir’i üzecek birkaç harekette bulunmuş. Bu hareketin üzerine büyüyen münakaşa sonrasında Özdemir, eşiyle kendi meskenine dönmek istememiş ve yakın arkadaşı Saadet Özsırkıntı‘nın meskenine gitmişti. Yaşanan bu olaylar Demet Özdemir’in konutu terk ettiği savlarını doğurdu.

Demet Özdemir meskeni terk etti

ÇIKAN HABERLERE RESMEN İSYAN ETTİ!

Haklarında çıkan haberlere Başkaldırı eden Demet Özdemir, 15,6 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından İzah yaptı. Sessiz kalmayarak hesap soracağını söyleyen Özdemir, paylaşımında şu tabirlere yer verdi: “İnsanları zan altında bırakmak bu kadar kolay mı? Şiddet içeren dilinize, yaptığınız ayıba, vicdansızlığınıza yazıklar olsun. güç günlerden geçerken, gündemimiz yaşanan acıları unutmamak ve yarınlar için dayanışma olması gerekirken ben ve benim üzere daldaki evli bayan oyuncu arkadaşlarımızın Özel hayatına sav ismi altında yapılan kelamlı taciz sebebiyle bu açıklamayı utanarak yapmak zorunda kalıyorum. balçık Beygir izi kalsın anlayışına ve bunun yarattığı şiddete geçit vermeyeceğim ve beni, bizi zan altında bırakanlardan hesap soracağım. Bundan sonra adımın geçtiği her türlü iftira sahibi ile uğraşımı hukuk yoluyla vereceğim, bilin isterim. Yetsin artık!”

Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç

Fakat çift yaşadıkları birkaç günlük Sevinç sonrasında sebebi şimdi bilinmeyen bir nedenden Dolayı tekrardan tartıştı ve Özdemir konutu yine terk etti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Arzu Yanardağ’a sinema setinde evlilik teklifi! O anları paylaştı

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir