Annecocuklar.com | Annelik Rehberi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Sağlık
  4. »
  5. Demet Akalın 260’ncı saatte enkazdan çıkarılan mucize çocuk Osman için harekete geçti!

Demet Akalın 260’ncı saatte enkazdan çıkarılan mucize çocuk Osman için harekete geçti!

admin admin - - 2 dk okuma süresi
11 0

Ünlü müzikçi Demet Akalın geçtiğimiz günlerde yaşanan Kahramanmaraş sarsıntısı sonrası harekete geçti. Akalın Hatay’da 260’ıncı saatte kurtarılan ve mucize çocuk olarak isimlendirilen Osman’ın Tüm eğitim masraflarını üstlendiği açıkladı.

Kahramanmaraş ve Hatay başta olmak üzere Kilis, Diyarbakır, Adana, Osmaniye, Gaziantep, Şanlıurfa, Adıyaman ve Malatya’da meydana gelen ve asrın felaketi olarak isimlendirilen zelzele felaketinin üzerinden 15 gün geçti. bütün Türkiye’nin Biricik Yürek olduğu asrın felaketinde müzikçi Demet Akalın hareketiyle övgü topladı.

HAREKETİYLE ÖVGÜ TOPLADI!

Birçok Ünlü üzere depremzedelere birçok yardımda bulunan Akalın, Hatay’da bir binanın enkazından zelzelenin 260’ıncı saatinde sağ çıkarılan 14 yaşındaki Osman için harekete geçti. Akalın mucize Osman’ın bütün eğitim masraflarını üstlendiğini duyurdu.

Ünlü İsim ayrıyeten İsviçre’de yaşayan kuzeninin de hem Osman hem de akrabası olan depremzedeler için konteynır başta olmak üzere konuklama muhtaçlıkları için yardımda bulunacağını belirtti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Hatay’da sarsıntıda hayatını kaybeden çocuklar için enkazların üzerlerine balonlar asıldı!

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir