Darren Henley hayatını kaybetti! Rock’n Roll dünyası Yasa boğuldu

Sağlık Eki 31, 2022 Yorum Yok


meşhur Amerikalı Rock kümeleri Red Hot Chili Peppers ve Deisim Kennedys’ın davulcusu Darren Henley, 63 yaşında hayatını kaybetti. Kazayla düştüğü ve başını vurması sonucu tramvaya dayalı vefat olarBeyaz kayıtlMesafe geçen MeşhTümör davulcu hakkında Üzücü haberi The Deisim Kennedys duyurdu.

Amerikalı MeşhTümör Rock kümelerinin davulcusu Darren Henley (D. H. Peligro) Los Angeles’taki meskeninde “kazMesafe düşmesi sonucu başına aldığı travma” nedeniyle 63 yaşında hayatını kaybettiği öğrenildi. Rock’n Roll dünyası Yasa boğulurken, sevenleri paylaşımlarda bulundu.

Darren Henley

Henley, 1988’de Red Hot Chilli Peppers ile kısa bir müddet çalışmıştı, ancBeyaz en Fazla The Deisim Kennedys kümesinin bir üyesi olarBeyaz tanınıyordu. Darren Henley’in vefatını The Deisim Kennedys toplumsal medya hesaplarındLahza takipçilerine duyurdu. 

Darren Henley

BAŞINA ALDIĞI vuruş NEDENİYLE HAYATINI KAYBETTİ

 The Deisim Kennedys “Deisim Kennedys’in davulcusu D.H. Peligro (Darren Henley) Los Angeles’taki meskeninde vefBeygir etti. KazMesafe düşme sonucu başına aldığı vuruş nedeniyle hayatını kaybetti. Fikirleriniz ve teselli edici sözleriniz için teşekkür ederiz” sözlerini kullanarBeyaz Henley’in vefat haberini ilLahza etti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECek GÖRÜNTÜ:

Gökçe Bahadır söyledi eşi Buyruk ErIrk çaldı! Kalemi mikrofon yaparsa…

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir