Annecocuklar.com | Annelik Rehberi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Sağlık
  4. »
  5. CZN Burak’tan yürek yakan Taha Duymaz paylaşımı: “Keşke görseydin kardeşim…”

CZN Burak’tan yürek yakan Taha Duymaz paylaşımı: “Keşke görseydin kardeşim…”

admin admin - - 2 dk okuma süresi
9 0

Ünlü İsim CZN Burak, Kahramanmaraş ve Etraf vilayetlerinde meydana gelen zelzele sonrası yıkıntı altında cansız vücuduna ulaşılan fenomen Taha Duymaz ile ilgili Yürek yakan bir paylaşımda bulundu.

HABERE İLİŞKİN GÖRÜNTÜ İÇİN TIKLAYIN İZLE

Kahramanmaraş’ta ve Etraf vilayetlerinde meydana gelen 2 Aka sarsıntıda binlerce şahıs hayatını kaybetti. Hatay’da yıkıntı altında 2 kız kardeşiyle Birlikte yıkıntı altında 12 gün boyunca kalan toplumsal medya fenomeni Taha Duymaz’ın cansız vücuduna günler sonra ulaşılmıştı. Enkazın başında günlerce bekleyen birkaç gün Evvel Tasa haberi toplumsal medya hesabı üzerinden bu türlü vermişti.

Czn Burak

ACI HABERİ BU TÜRLÜ DUYURMUŞTU!

“Arkadaşlar Taha Duymaz ve kardeşleri hakkın rahmetine kavuşmuştur. Allah rahmet eylesin, yeri cennet olsun. bütün sevenlerine ve ailesine tekrardan baş sıhhati diliyorum” 

“KEŞKE GÖRSEYDİN KARDEŞİM…”

Depremin akabinde bölgeye giderek yardım çalışmalarına takviye veren ‘CZN Burak’, Taha Duymaz’ın vefatının akabinde eski bir görüntüsünü yayınlayarak, “Herkesin seni ne kadar Fazla sevdiğini keşke görseydin kardeşim…” notunu düştü. İşte o paylaşım;

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir