‘Çöp Adam’ dizisinin 8. fragmanı yayımlandı! Çöp Adam’da Tamer’den sürpriz karar

Sağlık Oca 12, 2023 Yorum Yok

Son olarak Barbaroslar: Akdeniz’in Kılıcı dizisinde oynayan Engin Altan Düzyatan Çöp adam dizisiyle izleyicilerin karşısına çıktı. Elçin Sangu ile başrolleri paylaştığı Çöp Adam dizisinin 7. kısmıyla yayınlandı. Yayınlanan birinci 7 kısmıyla soluk kesen Çöp adam dizisinin gerçek mi yoksa kurgu mu olduğu da merak ediliyor. Pekala, Çöp Adam dizisinin konusu nedir? İşte dizinin Fazla merak edilen 8.bölüm fragmanı

HABERE İLİŞKİN GÖRÜNTÜ İÇİN TIKLAYIN İZLE

Yapımını OGM Pictures’ın üstlendiği Star TV’nin yeni dizisi Çöp Adam 7. kısmıyla izleyicilerin karşısına çıktı. Yayınlanan birinci kısmından itibaren Aka bir yankı uyandıran ve Fazla sevilen Çöp adam dizisi oyuncu takımıyla da dikkatleri üzerine çekti. Gülseren Budayıcıoğlu’nun kaleminden çıkan Çöp Adam dizisi gerçek hayattan uyarlama olduğu için daha Fazla dikkat çekti. Engin Altan Düzyatan ve Elçin Sangu’yu buluşturan Çöp Adam dizisinin 8.bölüm fragmanı yayınlandı. 

ÇÖP ADAM DİZİSİ 8. FRAGMANI YAYIMLANDI

ÇÖP ADAM nihayet KISMINDA NELER YAŞANDI?

Star Tv ekranlarında yayınlanan Çöp adam dizisinin 7. bölümünde Peri’nin yalıya gelmesiyle Berrin ile evliliği dağılan Tamer’in aşkı seçip, Peri’ye evlilik Teklif etmesi damga vurdu. Peri’nin bayılmasıyla Tamer Ahu’yu sakinleştirdi. Berrin ise hudut krizi geçirdi.

Çöp adam dizisi yeni fragmanı

ÇÖP ADAM DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Çöp Adam dizisi, Tamer ve Peri’nin saplantılı aşk kıssasını mevzu alıyor. Beklenmedik bir formda Aka bir servete konan yazılımcı Tamer’in, bankacı Peri’yi kaçırarak mahzene kapatmasıyla başlayan hikaye Aka bir aşkla nihayet bulacak. Peri’yi kapattığı yerde ona bir dünya yaratan Tamer’in saplantısı, Vakit içerisinde duygusal bir bağa dönüşecek.

Yapımcılığını Haysiyet Güvenatam’ın üstlendiği, Melek Gençoğlu ve Su Ersöz’ün kaleme aldığı Çöp Adam dizisini Yağız Alp Akaydın yönetiyor. Gülseren Budayıcıoğlu’nun kıssasından esinlenen sıra gerçek bir olayı mevzu alıyor. Budayıcıoğlu, Çöp adam dizisi ile ilgili açıklamada bulundu. Dizinin gerçek bir öyküden alındığını belirten Gülseren Budayıcıoğlu’nun açıklaması şu biçimde; “Çok heyecanlıyım. Çöp Adam karakteri o denli bir şey icat ediyor ki dünyanın yakından tanıdığı adeta mükemmeller yapan ve servet sahibi olan biri haline geliyor” “Çöp adam dizisi sıra dışı bir biçimde karşılaşan, tehlikeli bir oyunun içine hapsolan Tamer ve Peri’nin sırlarla dolu kıssasını husus ediniyor.”

Çöp adam dizisi gerçek mi uyarlama mı

Hikaye hakkında ipuçları veren Budayıcıoğlu, “Bu kıssada iki kardeş var, iki çocuk…

Anne babaları hayatta oldukları halde çocukları alıp götürüp yetimhaneye kapatıyorlar. Ne için? Çalışan annenin babaya daha uygun bakabilmesi için. O çocuklar neler yaşayarak nasıl bu günlere geliyorlar bunları Biricik tek göreceğiz” diye konuştu.

ÇÖP ADAM OYUNCULARI

Düzyatan ile Sangu’nun yanı Dizi dizinin oyuncu takımında Sedef Avcı, Füsun Demirel, Salih Kalyon, Elçin Afacan, Ali Yoğurtçuoğlu, Hülya Şen, Cankat Aydos, Büşra Çam, Şeyda Terzioğlu, Gülizar Nisa Uray, Eylül Uğan, Sinan Albayrak üzere kuvvetli isimler yer alıyor.

ÇÖP ADAM NE Vakit YAYINLANIYOR?

Star Tv’nin merakla beklenen yeni dizisi Çarşamba günü saat 20.00’da yayınlanacak.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir