Cansel Elçin itiraf etti! “Evdeki mantı sorumlusu benim”

Sağlık Kas 07, 2022 Yorum Yok

Ünlü oyuncu Cansel Elçin, Kayseri mantısı yaptığı anları toplumsal medya hesabından paylaşmıştı. Mutfaktaki hünerlerini sergileyen Ünlü oyuncunun Kayseri mantısı yaptığı anlar Kayserililerden tam not almıştı. Evvelki gün Nişantaşı’nda görüntülenen Elçin, basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

“Hatırla Sevgili”, “Gönülçelen” ve “Sol Yanım” üzere dizilerdeki başarılı oyunculuk performansıyla isminden Laf ettiren oyuncu Cansel Elçin, 2020 yılında kendisi üzere oyuncu olan Zeynep Tuğçe Bayat ile dünyaevine girmişti. Sık sık eşiyle çekildiği kareleri toplumsal medya hesabından paylaşan Ünlü oyuncunun nihayet paylaşımı hayranlarını şaşkına uğratmıştı.

Cansel Elçin itiraf etti

“EVDEKİ MANTI SORUMLUSU BENİM”

Nişantaşı sokaklarında kamera karşısına geçen Elçin, “Fransa’da büyümüş olsam da mantıyı hiçbir yemeğe değişmem. Baktım Fazla yiyorum, bari tasarruf edeyim konutta kendim yapmayı öğreneyim dedim. Olağan bu durum en Fazla eşim Tuğçe’nin işine yaradı. Meskendeki mantı sorumlusu artık benim” dedi.

Habertürk’ün haberine nazaran, Cansel Elçin ile eşi Zeynep Tuğçe Bayat, evvelki gün arkadaşları ile Birlikte Nişantaşı’nda görüntülendi. Elçin, basın mensupları tarafından toplumsal medyaya düşen imajlar hakkında yöneltilen soruları yanıtladı.

Oyuncu, “Fransa’da büyümüş olsam da mantıyı hiçbir yemeğe değişmem. Baktım Fazla yiyorum, bari tasarruf edeyim meskende kendim yapmayı öğreneyim dedim. Olağan bu durum en Fazla eşim Tuğçe’nin işine yaradı. Konuttaki mantı sorumlusu artık benim” diyerek, güldü.

Cansel Elçin

NE OLMUŞTU?

Fransa’da büyüyen Elçin, mutfağa girerek Kayseri mantısındaki tezini gözler önüne serdi. O anları “Al sana gizli yetenek! Kayseri mantısında iddialıyım” notu ile paylaşan Ünlü oyuncunun mutfaktaki becerikliliği hayranlarından tam not aldı.

Cansel Elçin mantı yaptı

Eşinin yeteneğinden etkilenen Zeynep Tuğçe Bayat’ta bu paylaşıma kayıtsız kalmayarak “Fransız diye evlendim, neler yapıyor” şeklinde yorum yaptı. Bir kaşığa kırk mantı sığdırmayı başaran Elçin’in paylaşımları toplumsal medyayı salladı. 

Cansel Elçinin elinden Kayseri mantısı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

İlayda Şeker ve İsmail Balaban birbirine girdi! Otomobilde hengame ettiler​

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir