Annecocuklar.com | Annelik Rehberi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Sağlık
  4. »
  5. Büyük Roman Buluşması’nda Goran Bregoviç rüzgarı esecek!

Büyük Roman Buluşması’nda Goran Bregoviç rüzgarı esecek!

admin admin - - 2 dk okuma süresi
18 0

Balkan müziğinin dünyaca Ünlü ismi Goran Bregoviç, 20 Ocak tarihinde düzenlenecek olan ‘Büyük Roman Buluşması’nda hayranlarıyla bir ortaya gelmeye hazırlanıyor. İstanbul Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek olan Faaliyet Aka bir heyecanla bekleniyor.

“Ederlezi” kesimiyle dünya çapında Aka bir yankı uyandıran Bosnalı müzisyen Goran Bregoviç, Türkiye’de de hatrı sayılır bir üne sahip. “Çingeneler Zamanı” filminin Ünlü müziğiyle de hafızalarda yer edinen Ünlü sanatçı, 20 Ocak’ta İstanbul Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan “Büyük Roman Buluşması” için soluğu Türkiye’de almaya hazırlanıyor. 

Goran Bregoviç

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan‘ın öncülüğünde düzenlenen etkinlikte “Biz biriz, beraberiz, kardeşiz daima Birlikte Türkiye’yiz” sözünden yola çıkarak hayatın her alanında Türkiye’ye değer katan vatandaşlarla ve sivil cemiyet kuruluşlarıyla bir ortaya gelinecek. Roman vatandaşlara yönelik eğitim, istihdam, sıhhat, barınma, toplumsal yardım ve toplumsal hizmetler başlıklarında yeni muştuların verileceği aktiflikte sahne almaya hazırlanan Goran Bregoviç, her kesim tarafından heyecanla bekleniyor. 

Büyük Roman Buluşmasında Goran Bregoviç sürprizi

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Yasemin Sakallıoğlu paylaştı! TikTok teyzeleri canlı yayında…

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir