Annecocuklar.com | Annelik Rehberi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Sağlık
  4. »
  5. Büyük ikramiyede zor seçim: 29 yılda 2 milyar dolar mı, tek seferde 997 milyon dolar mı?

Büyük ikramiyede zor seçim: 29 yılda 2 milyar dolar mı, tek seferde 997 milyon dolar mı?

admin admin - - 2 dk okuma süresi
25 0

ABD’de düzenlenen Powerball piyango çekilişinde tarihin en Aka ikramiyesini kazanan Edwin Castro, sunulan iki seçenek ortasından şaşırtan bir tercihe imza attı. Parayı alır almaz yatırım yapan Castro, Hollywood yıldızlarına komşu oldu.

Amerika’da Powerball piyangosuyla dünyanın en Aka ikramiyelerinden birinin sahibi olan Edwin Castro, kendisine sunulan iki ikramiye fırsatı ortasından şaşırtan bir seçime imza attı. 29 Yıl içinde Aka ikramiyenin tamamını almak ile Biricik seferde 997 milyon dolar almak seçenekleri ortasında kararsız kalan Castro, ikinci seçeneği kabul etti. 

Powerball piyangosu

2022 yılının Kasım ayında bir süpermarketten aldığı piyango biletiyle talihi dönen Castro, Aka ikramiyeyi kazanır kazanmaz Hollywood Hills bölgesinden 25,5 milyon dolara bir malikane satın aldı. Beş Döşek odalı, altı banyolu dev malikane için servet ödeyen Castro tıpkı vakitte Ariana Grande ve Jimmy Kimmel üzere dünyaca Ünlü yıldızlara da komşu oldu. Castro’nun yararından federal vergi kesilecek olsa da piyangoyu California eyaletinde kazandığı için eyalet kesintisinden kurtulmayı başardı.

Edwin Castro

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Cumhurbaşkanlığı bağlantı başkanlığı takviyesiyle zelzele bölgesinde buluşan Ünlü isimler kısa metrajlı sinema çektiler!

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir