Buray aldı gitarını çocuklarla hem çaldı hem söyledi! Eğitime kazandırılan okulun sevinci…

Sağlık Kas 10, 2022 Yorum Yok

Yetim çocukların ağabeyi olarak bilinen Buray, toplumsal mesuliyet projelerine verdiği dayanakla isminden sık sık Laf ettiriyordu. Şimdilerde Diyarbakır’a giden bir derneğe istekli olan Ünlü müzikçi hem yardım etti, hem de çocuklarla çalıp eğlendi. 7 yıldır eğitime kapalı olan oku , yine çocuklara kavuştu.

Ünlü müzikçi Buray, Afrika’ya yaptığı yardımlarla gündem oluyordu. Bir yandan müzikleriyle epey Çok Nakit kazanan Buray, bir taraftan da o parayı hayır işleri için harcıyor. Şimdilerde Diyarbakır’ın Kazanlı köyüne giden Ünlü müzikçi hem çocukları eğlendirdi, hem de eğitime kapalı olan bir okulun, Geri dönmesini sağladı.

buray köy okulu yardımı

KAPANAN Okul 7 YIL SONRA AÇILDI

Ünlü müzikçi, bir dernek vasıtasıyla gittiği Kazanlı köyünde 7 yıldır eğitime kapalı olan okulun açılışı için yer aldı. Okula gidecek olan çocukların kırtasiye masrafları için seyahate çıkan Buray, yanına gitarını da alınca, eğlenceli dakikalar yaşandı.

buray köy okulu yardımı

BEĞENİ YAĞMURUNA TUTULDU

Buray hem gitar çaldı hem konser verdi derken, vokalleri olan çocuklar delice eğlendi. O anlar kameralara yansırken, Buray’ın yaptığı bu devinim toplumsal medyada alkış topladı. 

BURAY ÇALDI ÇOCUKLAR SÖYLEDİ! 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir