Burak Özçivit ile oğlu Karan’dan eğlenceli kareler

Sağlık Kas 09, 2022 Yorum Yok

2017 yılında Mesut bir yuva kuran Fahriye Evcen ile Burak Özçivit çifti magazin dünyasının beğenilen çiftlerinden gösteriliyor. Bu Mesut evliliklerinden Karan isminde bir oğulları olan Mesut çiftin toplumsal medya paylaşımları da Fazla konuşuluyor. Oğluyla eğlenceli hallerini paylaşan Burak Özçivit’in o paylaşımı toplumsal medyada İlgi odağı oldu.

Başrol olarak yer aldıkları ‘Çalıkuşu’ sıra setinde tanışan ve uzun süren bir birliktelik yaşamaya başlayan Ünlü oyuncular “Fahriye Evcen” ve “Burak Özçivit” bu Mesut beraberliklerini 2017 yılında nikah masasına oturarak evlilikle taçlandırdı. 2019 yılında oğulları “Karan’ı” kucaklarına Meydan çift magazin dünyasının ve toplumsal medyanın Fazla konuşulan beğenilen çiftlerinden olarak gösterilmeye başladı.

Burak Özçivit, Fahriye Evcen ve oğulları Karan

Sosyal medyada sık sık aile fotoğraflarını paylaşan çiftin paylaştıkları Mesut aile kareleri  Fazla konuşulan paylaşımlar ortasına giriyor. Bu kareleri bir yenisi ekleyen Burak Özçivit’in, oğluyla eğlenceli hallerini paylaştığı konut pozları toplumsal medyada Aka İlgi gördü.

BABA – OĞULDAN EĞLENCELİ POZLAR

Mutlu evliliklerinde şu sıralar ikinci çocuk heyecanını yaşayan Ünlü çift toplumsal medyayı faal kullanan ünlüler ortasında yer alıyor. Paylaşımlarında sık sık aile karelerine yer veren çift bu karelere bir yenisini ekleyerek toplumsal medyada Yeniden konuşuldu. Oğlu Karan ile oyun oynadığı eğlenceli kareleri paylaşan Burak Özçivit’in baba – oğul pozu toplumsal medyada İlgi odağı oldu.

İşte Burak Özçivit’in paylaştığı o kareler;

Burak Özçivit ve oğlu Karan

Burak özçivit ve oğlu Karan

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Fahriye Evcen’in oğlu Karan’ın görüntüsü toplumsal medyada İlgi gördü!

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir