Annecocuklar.com | Annelik Rehberi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Sağlık
  4. »
  5. Buğra Gülsoy Nilüfer Gürbüz çifti 5 yıllık evliliklerini sonlandırıyor! Ayrılık şartları…

Buğra Gülsoy Nilüfer Gürbüz çifti 5 yıllık evliliklerini sonlandırıyor! Ayrılık şartları…

admin admin - - 2 dk okuma süresi
26 0

Buğra Gülsoy Nilüfer Gürbüz çifti 2018 yılında dünyaevine girmişti. 5 yıllık evliliklerini sonlandırma kararı Meydan çiftin ayrılık nedeni ise takipçilerini üzdü. Çiftin ayrılık kuralları ortaya çıktı.

Aile ortasında gerçekleşen bir kır düğünün ile dünyaevine giren Buğra Gülsoy ve Nilüfer Gürbüz çiftinden ayrılık haberi magazin gündemine bomba üzere düşmüştü. Hayranlarını üzen haberin akabinde çiftin mutabakatlı bir biçimde boşanma kararı aldığı duyurulmuştu. Cem isminde bir oğulları olan Ünlü çiftin boşandıktan sonra oğulları için arkadaşça görüşmeye devam edecekleri Teklif sürülmüştü. Çiftin ayrılık kuralları da ortaya çıktı.

Buğra Gürsoy ve ailesi

“OĞLUNUN VELAYETİNİ VE VİLLAYI VERDİ”

Magazin gündemine bomba üzere düşen Buğra Gülsoy ve Nilüfer Gürbüz’ün ayrılma koşulları açıklandı. Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine nazaran; Ünlü oyuncu velayetin eşinde kalmasını kabul ederken, İstanbul Acarkent’te bulunan villayı eski eşine verdi.

“ONLARI Vakit vakit ÜZÜYORUM” DEMİŞTİ

Geçtiğimiz günlerde Ceyda Düvenci’nin sorularını yanıtlayan Buğra Gülsoy, aşk ve ilgi hakkında yorum yapmıştı. Aşkın süreksiz olduğunu söyleyen oyuncu, “Aşkın süreksiz olduğuna inanıyorum, geriye kalan sevgi olunca alaka uzun sürüyor. Bizim de Nilüfer’le o denli oldu. Nilüfer dünyanın en troll insanı… Ben Fazla sıkıcı biriyim, derin depresyonlarım oluyor. Onları Vakit vakit üzüyorum.”  demişti.

Buğra Gürsoy

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Psikoloğun ricasını kırmayan imam depremzede çocuklar için Ali Baba’nın Çiftliği’ni söyledi!

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir