Bu kadarı da pes dedirtti! Tolga Çevik’in kızı ile benzerliği hayrete düşürdü

Sağlık Nis 23, 2023 Yorum Yok

Ünlü komedyen Tolga Çevik, kızı ile Bir arada Özür Dilerim sinemasının galasına katıldı. Tuna Çevik’in babasına olan benzerliği ise herkesi hayrete düşürdü. Kısa müddette toplumsal medyada yer Meydan fotoğraf karesi benzerlikleriyle pes dedirtti.

Tolgshow’ programıyla izleyici karşısına çıkan komedyen Tolga Çevik,  Cem Yılmaz ve Can Yılmaz’ın kardeşi Özge Yılmaz ile 2004 yılında evlenmişti. Çift, 2005’te Tan’ı, 2006’da da kızı Tuna’yı kucağına almanın memnunluğunu yaşamışlardı. 

Tolga Çevik

Oğlu ve kızı ile Birlikte yaşadığı eğlenceli kareleri toplumsal medya hesabından takipçileri ile paylaşan Tolga Çevik, dün kızı ile Birlikte Özür Dilerim sinemasının galasına katıldı. Galada poz veren baba kız dikkatleri üzerlerine benzerlikleri ile çekmeyi başardı.

Tolga Çevik ve kızı

BABASININ KOPYASI 

Film galasında etraftan ağır İlgi gören baba-kız muhabirlerin sordukları soruları yanıtladı17 yaşındaki kızı Tuna Çevik ile bir sinema hazırlığında olduğunu söyleyen Çevik,   “Çocuklar ”güzel bir şey yaptı” diye bekliyorum. Eğlenmeye geldik. İnşallah bu sorunlu periyotta izleyenlere memnunluk gelir. Biz de dünya turnesindeydik. Bitirdik, yeni döndüm. Biraz çiçekler açsın, sinemamızı çekmeye başlayacağız. Senaryo Amade esasen. Baba-kız birlikte oynayacağız.” açıklamalarında bulundu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Kızılcık Şerbeti’nin Nursema’sı Ceren Karakoç’tan şaşırtan açıklama!​

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir