Birce Akalay şoke etti! Annesine ve babasına olan benzerliği…

Sağlık Kas 11, 2022 Yorum Yok

Ünlü oyuncu Tekçe Akalay, projeleri dışında toplumsal medyayı da faal kullanan beşerler ortasında yer alıyordu. Geçtiğimiz gün Ebeveyn ve babasıyla fotoğraf paylaşan Akalay şoke etti. Ailesine olan benzerliği ile gündem oldu.

Dijital platformlar için kamera önüne geçen başarılı oyuncu Tekçe Akalay, nihayet vakitlerde kendi takı markası için emek veriyor. meşhur oyuncu toplumsal medya hesabını da faal kullanmayı ihmal etmiyordu. nihayet olarak “Kuş Uçuşu” ve “Mezarlık” dizileriyle gündem olmuştu. Oyunculuğu ile alkış toplayan Ünlü oyuncu, toplumsal medya hesabından yaptığı nihayet paylaşımla herkesi şaşırttı.

birce akalay

AİLESİNİ PAYLAŞTI

Ünlü oyuncu ailesiyle Vakit geçirmekten keyif Meydan ünlüler ortasında yer alıyor. Şimdi Öbür bir projede uzunluk göstermeyen Akalay, kendi markasıyla çalışırken, bir taraftan Ebeveyn ve babasını da yemeğe çıkartı.

birce akalay ve ailesi

“AİLESİNİ GEÇMİŞ”

Ailesine olan benzerliği ile gündem olan Akalay paylaşımında “Sonsuzluk” notunu düştü. Akalay’ın o paylaşımı zevk ve yorum yağmuruna tutuldu. Takipçilerinden kimisi Fazla benzetirken, kimisi “Güzelliği ile ailesini geçmiş” yorumlarında bulundu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Azra Akın’dan eğlendiren Özbek dansı!

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir