Berkay ve eşi Özlem Ada Şahin’den üçüncü çocuk açıklaması! “Üçüncü çocuk demek…”

Sağlık Nis 26, 2023 Yorum Yok

Şarkıcı Berkay üçüncü çocuk isteğini ‘Ben dünden razıyım’ diye cevaplamıştı. Geçtiğimiz gün hasret Ada Şahin ise çocuk sorusuna yanıt verdi. “Berkay tabi ister” halinde Karşılık veren hasret Ada Şahin, Annelik güç dedi.

Aile ömürleriyle parmakla gösterilen Ünlü çift Berkay ve  Özlem Ada Şahin, üçüncü çocuk açıklamasında bulundu. Geçtiğimiz günlerde konser çıkışında basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Berkay, Üçüncü Kez baba olmayı, erkek çocuk sahibi olmayı istiyor musunuz?” sorusunu “Bunu bana değil, hasret Hanım’a sorun. Ben dünden razıyım diye yanıtlamıştı.

Özlem Ada Şahin ve çocukları

Önceki gün bir alışveriş merkezinde kızları Arya ve Zeynep Mira ile görüntülenen Özlem Ada Şahin’e eşinin üçüncü çocukla ilgili söylediği kelamlar hatırlatıldı. Birebir soruyu Şahin’e de yöneten basın mensubu, hasret Ada Şahin’den “Zirvede bıraktım!” halinde Cevap aldı.

Berkay ve eşi hasret Ada Şahin

ANNELİK ZOR

Özlem Ada Şahin, “Erkek çocuk istemiyor musunuz?” sorusuna da şöyle Karşılık verdi:

“Nereden biliyorsunuz, tahminen Tekrar kız olacak? Berkay Doğal ki ister fakat ben şu Lahza için düşünmüyorum. Annelik güç bir şey. 7-24 onlarlayım. İkisini en âlâ halde büyütmeye çalışıyorum. Hiçbir anlarını kaçırmak istemiyorum. Üçüncü çocuk demek, kimi anlarını kaçırmak demek. İlerleyen Vakit için iyisi lakin şu Lahza düşünmüyorum.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Demet Akalın’dan şaşırtan Okan Kurt itirafı! “FBI’dan pak kağıdı aldırdım”

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir