Annecocuklar.com | Annelik Rehberi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Sağlık
  4. »
  5. Ben Bu Cihana Sığmazsam’ın yıldızı Erkan Can’dan para itirafı: İyi niyetimin kurbanı oldum!

Ben Bu Cihana Sığmazsam’ın yıldızı Erkan Can’dan para itirafı: İyi niyetimin kurbanı oldum!

admin admin - - 3 dk okuma süresi
25 0

ATV ekranlarının reyting rekortmeni dizisi ‘Ben Bu Cihana Sığmazsam’a Ekabir karakteriyle iç olan ehil oyuncu Erkan Can, Özel hayatına dair açıklamalarda bulundu. “Geçmişte Fazla Nakit kaybettim” diyen Can’ın “Birilerine kefil olup Fazla yara aldım. Düzgün niyetimin kurbanı oldum” formundaki itirafı hayranlarını şaşırttı.

90’lı yılların unutulmaz yapımlarından “Mahallenin Muhtarları” dizisiyle hafızalara kazınan oyuncu Erkan Can, uzun yıllardır hiçbir projede yer almıyordu. Ekranlara sürpriz bir dönüş yapan ehil oyuncu, ATV’nin argümanlı dizisi ‘Ben Bu Cihana Sığmazsam’ın takımına iç oldu. Dizide Oktay Kaynarca’nın oynadığı Cezayir’in eski dostu olan “Ekabir” karakteriyle izleyenlerin karşısına çıkan Can, Sabah Gazetesine İçten açıklamalarda bulundu. 

Ben Bu Cihana Sığmazsam

“OKTAY’LA 38 YILDIR DOSTLUĞUMUZ HİÇ KOPMADI”

Dizinin takımına iç olma süreci hakkında konuşan ehil oyuncu “Beni bilen bilir. Oktay Kaynarca benim konservatuvardan Sınıf arkadaşım. 38 yıldır ilgimiz, dostluğumuz hiç kopmadı, daima devam etti. Bana bu diziden ve rolden bahsedince kıramadım. Oktay’ın teklifini kabul etmemin en Aka nedeni de eskiye dayanan arkadaşlığımız. Oktay Fazla hakkaniyetli, adaletli, düzgün, tertemiz kalbi olan bir adamdır. çok da uygun oyuncudur. Tiyatroda çocuk oyunları yapmıştık lakin dizide hiç, bir ortaya gelmemiştik, burada birlikte olmamız Fazla düzgün oldu” diyerek kelamlarına başladı. 

Erkan Can

“GEÇMİŞTE çok PARALAR KAYBETTİM”

48 yıldır sanat dünyasının aranan isimlerinden biri haline gelen Can, “Parayla münasebetiniz nasıl?” sorusuna verdiği Farklı karşılıkla hayranlarını şaşırttı. “Çok Nakit odaklı bir üretim yok” itirafında bulunan ehil oyuncu “Geçmişte Fazla paralar da kaybettik. Yeterli niyetimizin kurbanı olduk. Birilerine kefil olduk, buralardan Fazla yaralar aldık. lakin vaktinde şöyle zorluk çektik diye yakınmayı sevmem. Onlar daima benim kazanımım, dersler çıkardık” dedi. 

Erkan Candan şaşırtan açıklama

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Bensu Soral’dan o sorulara yanıt! “Ben tıpkı benim…”

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir