Annecocuklar.com | Annelik Rehberi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Sağlık
  4. »
  5. Barış Manço’nun söylediği sözler gündem oldu! Enkazdaki mesaj Doğukan Manço’yu duygulandırdı

Barış Manço’nun söylediği sözler gündem oldu! Enkazdaki mesaj Doğukan Manço’yu duygulandırdı

admin admin - - 2 dk okuma süresi
7 0

Kahramanmaraş ve 10 vilayette yaşanan zelzele felaketinden sonra Doğukan Manço soluğu Hatay’da aldı. Zelzelede yıkıntı altında kalanlara yardım etmek için canla başla çalışan Manço enkazın altında kalmış yazıyı paylaştı. Merhum barış Manço’nun o kelamları duygulandırdı.

Kahramanmaraş merkezli zelzelelerin akabinde en Fazla yıkımın olduğu vilayetlerden Hatay’a giden ve yardım çalışmalarına katılan Doğukan Manço, nihayet paylaşımıyla herkesi duygulandırdı. Alanda en etkin çalışan yardımseverlerden biri olan Manço, yıkılmış bir binanın enkazı üzerinde bulunan 1 Şubat 1999 tarihinde ömrünü yitiren babası barış Manço’lu duvar yazısını toplumsal medyada yayınladı.

“KİMSE GÖÇMEZ BU DÜNYADAN MAL İLE”

Merhum barış Manço’nun yıllar Evvel söylediği ‘Sarı Çizmeli Mehmet Ağa’ şarkısının kelamlarının bulunduğu duvar yazısı kalmıştı: Yaz dostum kimse göçmez bu dünyadan mal ile…

Doğukan Manço

ÇOCUKLAR İÇİN DAVETTE BULUNMUŞTU!

Doğukan Manço tıpkı vakitte toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla da afet bölgesi hakkında bilgi verirken bölgeye gönderilen yardımları dağıtmada Yardımcı oldu. Birebir vakitte toplumsal medya hesabından, çocuklar için de oyuncak davetinde bulunmuştu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Irmak Arıcı Elbistanda gönüllere dokundu!

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir