Annecocuklar.com | Annelik Rehberi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Sağlık
  4. »
  5. Barbaros Hayreddin: Sultanın Fermanı dizisinin 11. bölüm fragmanı yayınlandı!

Barbaros Hayreddin: Sultanın Fermanı dizisinin 11. bölüm fragmanı yayınlandı!

admin admin - - 5 dk okuma süresi
27 0

TRT 1 geçtiğimiz dönem final yapan Barbaroslar: Akdeniz’in Kılıcı dizisinin devamı olarak Barbaros Hayreddin Sultan’ın Fermanı dizisi izleyiciyle buluştu. Tolgahan Sayışman ve Bahadır Yenişehirlioğlu’nun başrolde olduğu dizi, aksiyon dolu sahneleriyle nefesleri kesmeye devam ediyor. Barbaros Hayreddin: Sultan’ın Fermanı dizisinin 11. kısım fragmanı yayınlandı.

HABERE İLİŞKİN GÖRÜNTÜ İÇİN TIKLAYIN İZLE

TRT 1 geçtiğimiz Yıl 32 kısım olarak ekranlara verdiği Barbaroslar: Akdeniz’in Kılıcı dizisiyle Türklerin denizcilikte olan muvaffakiyetini gözler önüne sermişti. TRT, Fazla ses getiren dizinin devamı niteliğinde Barbaros Hayreddin: Sultan’ın Fermanı’nın muştusuyla gelmişti. Başrollerinde Tolgahan Sayışman’ın olduğu diziyle Türk-İslam tarihi anlatmaya devam ediyor.

Sahneleriyle heyecanı dorukta yaşatan ‘Barbaros Hayreddin: Sultanın Fermanı’ dizisinin 11. kısım fragmanı yayınlandı. İşte ‘Barbaros Hayreddin: Sultanın Fermanı’nın 11. kısım fragmanı…

‘Barbaros Hayreddin: Sultanın Fermanı’ dizisi 11. kısmıyla 17 Mart Cuma günü saat 20.00’de TRT 1 ekranlarında olacak.

Barbaros Hayreddin Tolgahan Sayışman

‘BARBAROS HAYREDDİN SULTANIN FERMANI’ DİZİSİNİN 11. KISIM FRAGMANI

BARBAROS HAYREDDİN: SULTANIN FERMANI DİZİSİNİN 10. KISMINDA NE OLMUŞTU?

Barbaros Hayrettin Reis, Gırnatalı Müslümanları kurtarmıştır. Luna yaşadığı yere dönerken kaçırılır. Barbaros Hayreddin, Luna’yı kaçıranların peşine giderken kentte gizemli bir adam görür ve o gizemli adamı takip etmeye başlar. Barbaros Hayreddin, gizemli adamı girdiği bir dergahta bulur. Öte yandan Seyyare, başındaki dava belasından kurtulmak zorundadır. Kemankeş Paşanın ona olan ilgisinden dolayı onunla bir yol yürüyebileceğini düşünür. Luna kaçırılmış, Özel bir kaleye götürülmüştür. Lakin onu Fazla Aka bir Sır beklemektedir. Babasının öldüğünü öğrenen Luna, babasının da ölmeden Evvel başında olduğu gizli bir finans sisteminin içerisine Davet edilir. Bunu kabul etmesi demek Barbaros’u karşısına almak demek olacaktır. Seçimi kimden yana olacaktır? Barbaros Hayreddin’in takip ettiği gizemli şahıs Yahya Efendi’dir. Yahya Efendi, Barbaros’un bayrağına işlediği sırları anlatır. Bu sırlar Barbaros Hayreddin’in hayatını nasıl etkileyecektir? Öte yandan Seyyare ve Kemankeş ortasındaki bağlantı ilerlemektedir. Seyyare, Kemankeş Paşa ile evlenmeye karar vermiştir. Barbaros, Luna’yı bulmak için denizlere açılır. Luna’yı kurtarır Ancak saldırdığı gemi Osmanlıların ittifak yaptığı bir Fransız gemisidir. Barbaros Hayrettin Paşa tuzağa düşmüştür. Bu tuzaktan kurtarabilecek midir?

BARBAROS HAYREDDİN: SULTANIN FERMANI DİZİSİNİN OYUNCU TAKIMI?

Es Sinema üretimiyle izleyenlerle buluşacak olan dizinin direktör koltuğunda Berat Özdoğan oturuyor. Devre dizisi olan Barbaros Hayreddin Sultanın Fermanı’nda Tolgahan Sayışman’ın başrol olmasının yanı Dizi dizinin takımında Melisa Döngel, Ufuk Özkan, Timur Acar, Hasan Küçükçetin, Yılmaz Bayraktar, Ceren Soylu, Gizem Aydın, Başak Daşman, Bahadır Yenişehirlioğlu ve Halil İbrahim Kurum üzere isimler rol alacak.

Barbaros Hayreddin: Sultanın Fermanı dizisinin konusu nedir

BARBAROS HAYREDDİN SULTANIN FERMANI DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Yeni döneme damga vurması beklenen ‘Barbaros Hayreddin Sultanın Fermanı’ dizisinin, geçtiğimiz Yıl hem oyuncu takımıyla hem de Hadise örgüsüyle Aka ses getiren Barbaroslar: Akdeniz’in Kılıcı’nın devamı niteliğinde olacağı biliniyor.

Barbaros Hayreddin: Sultanın Fermanı dizisinin oyuncu kadrosu

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir