Avrupa Yakası’nın Gaffur’u Peker Açıkalın’dan şok kulak itirafı! Kulağımın biri büyük çünkü

Sağlık Oca 24, 2023 Yorum Yok

2004-2009 yılları ortasında ATV ekranlarında yayınlanan ve Türk televizyon tarihinin efsane üretimleri ortasına giren Avrupa Yakası’nın kapıcı Gaffur karakterini canlandırarak hafızlarda iz bırakan Peker Açıkalın bir fotoğrafını paylaşarak sağ kulağımın Aka olmasının nedeni açıkladı.

Oyunculuk mesleğine 23 yaşındayken 1986’da ‘Bir Daha Umut’ isimli sinema sinemasıyla adım atan Peker Açıkalın, dikkat çeken paylaşımlarına bir yenisini daha ekledi. Peker Açıkalın, Okul yıllarına ilişkin bir fotoğrafını toplumsal medya hesabından takipçilerinin beğenisine sundu.

Peker Açıkalın

Ünlü oyuncu, paylaşımına şu notu düştü: “Ortaokula başladığım birinci gün… Farkındaysanız; sağ kulağımın Aka olmasının nedeni de bütün can öğretmenlerimin yapıtıdır. çok çektiler sağ kulağımı, çok… Bilhassa birinci 5 sene… Kulak hala büyük! Ciddiyim… Onun için saçlarım daima uzundur. (Bu özelimi paylaşmak istedim. Benim sağ kulak büyüktür) Hatam ise; derslerde her daim, yaramazlık ve espri yapıp, arkadaşlarımı güldürmekti… Meğerse mesleğimin provalarını yapıyormuşum…”

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir