Arzum Onan ile Mehmet Aslantuğ çifti boşanıyor! Arzum Onan mahkeme tarihini duyurdu

Sağlık May 06, 2023 Yorum Yok

Magazin dünyası üst üste boşanma kararlarının alındığı nihayet devirlerde bir ayrılık haberiyle daha sarsıldı. Sanat dünyasının Örnek çiftleri ortasında yer Meydan Arzum Onan ve Mehmet Aslantuğ çiftinin boşanacağı haberleri sonrası Arzum Onan sessizliğini bozdu. Onan, Boşanma savını doğrulayarak mahkeme tarihini açıkladı.

1996 yılında nikah masasına oturan ve 27 yıldır sürdürdükleri evlilikleriyle magazin dünyasının Örnek çifti olarak gösterilen Ünlü oyuncular Mehmet Aslantuğ ve Arzum Onan hakkında sevenlerini üzen bir argüman ortaya atılmıştı. Daha Evvel yaptıkları İzah evliliklerinde Sıkıntı yaşadıklarını doğrulayan Onan, bugün yeni bir paylaşım yaparak Üzücü haberi verdi.

Mehmet Aslantuğ ve Arzum Onan boşanıyor

ARZUM ONAN SESSİZLİĞİNİ BOZDU!

Mehmet Aslantuğ’dan ruhsal şiddet gördüğü gerekçesiyle boşanacağı ileri sürülen Arzum Onan, Instagram hesabından eşiyle fotoğrafını yayınlayarak 29 Mayıs’ta boşanacaklarını duyurdu. Haklarında çıkan ruhsal şiddet argümanını yalanlayan Onan, paylaşımında şu tabirleri kullandı: “Net söylüyorum; kimilerinin vicdanı yok. Sadece kendi çıkarları uğruna, neredeyse bir ömür geçirdiğim, hepinizin yakından tanıdığı; dengeli, saygılı, hisli Mehmet’i, nihayet derece berbat bir palavrayla, konumlandığı siyasi çabası üzerinden vurmaya çalışıyorlar. Halbuki Fazla nazik bir üslupla açıklamaya çalıştım.”

“BOŞANMAYI MEHMET İSTEDİ, DAVAYI BEN AÇTIM”

“30 yıla yakın vakittir sevdiğim adamın; değil ‘psikolojik şiddet, her daim yanımda olan, destekleyen kişiliği, bu cinsten iftiralara materyal olmayı asla hak etmez” dedim. Boşanma sürecini de; başta oğlumuz, sevdiklerimiz ve sevenlerimiz için ek duygusal yüklere dönüştürmemek ismine bu türlü Tanım ettim. Vakit içinde gelinen kademede, boşanmayı talep eden Mehmet oldu. Dava sürecini benim başlatmamın da daha düzeyli bir yaklaşım olacağına karar verdik. 29 Mayıs boşanma tarihimiz dışındaki bu palavra tezler alenen Üzücü niyet barındırmakta, hedefli yapılmaktadır. Daha Evvel de paylaştığım üzere; vakitle her alakanın yaşadığı/yaşayabileceği bir yorgunluktan geçiyor olmak; birbirimize olan sevgimizi, hürmetimizi, ailemizin durduğu yeri değiştirmeyecek! Sevgiyle, sükunetle…”

Mehmet Aslantuğ ve Arzum Onan

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Gülşah Saraçoğlu’ndan estetik itirafı! “Doğal olan yerlerim…”

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir