Anne olmaya hazırlanan Fahriye Evcen’in üniversite yıllığı gündem oldu! Meğer o yıllarda…

Sağlık Kas 20, 2022 Yorum Yok

7 aylık Hamile olan Ünlü oyuncu Fahriye Evcen’in üniversite yıllarına ilişkin Okul yıllığı toplumsal medyada gündem oldu.

Yakışıklı oyuncu Burak Özçivit ile evli olan oyuncu Fahriye evcen hayatıyla ilgili her şey Fazla merak ediliyor. Bir oğlu bulunan ve ikinci bebeğine Hamile olan fahriye Evcen üniversite yıllarına ilişkin olan Okul yıllığı tekrar toplumsal medyada konuşulmaya başlandı.

SOSYAL MEDYADA GÜNDEM OLDU!

2014 yılında Boğaziçi Üniversitesi Tarih kısmından mezun olan Fahriye Evcen, kep merasiminde kız arkadaşlarıyla peş peşe pozlar vermişti. Eğlenceli pozlarıyla dikkat çeken Evcen’in üniversite için hazırlanan yıllığındaki bir ayrıntı dikkat çekmişti.

fahriye evcen eski hali

ARKADAŞLARI BİR ŞEY YAZMADI

Evcen’in diğer öğrencilerin yanı Dizi Okul yıllığında hiçbir arkadaşının yorum yazmaması dikkat çekmişti. Evcen’in boş kalan anı kısmına ise Okul tarafından “Arkadaşımıza sıhhat, Sevinç ve muvaffakiyet dolu bir hayat diliyoruz” yazıldı.

fahriye evcen üniversite yılları

O Devre oyunculuk mesleğine başlayan Evcen’in ağır Amel temposundan Dolayı okula gidemediği bu yüzden de pek arkadaşının olmadığı ileri sürüldü.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Somer Şef’ten yarışmacıya Misli sözler! “Seninki özgüven değil…”

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir