Amine Gülşe teklifleri reddediyor! İşte yapımcılardan açıklama..

Sağlık Eki 27, 2022 Yorum Yok

TRT 1 ekranlarında yeni dönemde başlayacak olan “Şampiyon” dizisinde başrol oynayacak Tolgahan Sayışman’a bayan aktör aranıyordu. Tezlere nazaran birinci teklif yeni evlenen Amine Gülşe’ye yapılmış lakin olumsuz karşılık alınmış tarafında haberler yayınlandı. Bunun üzerine imal şirketi açıklamada bulundu.

Eski bir boksörün hayatını anlatacak olan Şampiyon dizisinde başrolü Tolgahan Sayışman oynayacak. Ekim ayında başlayacak olan dizinin ana karakterlerinden biride boksörün yani Sayışman’ın aşık olacağı bayan olacak.

Ancak hala bayan aktörün arandığı ortaya çıktı. Birinci teklif geçtiğimiz günlerde futbolcu Mesut Özil ile hayatını birleştiren Amine Gülşe’ye yapılmıştı ve oyuncunun bunu kabul etmediği söylenmişti.

Hatta Gülşe’nin evliliğine odaklanmayı, anne olmayı düşündüğü için gelen teklifi reddettiği söylendi. Daha sonra Bensu Soral ve Neslihan Atagül’e teklif götürülmüş lakin şimdi kimin oynayacağı kesinleştirilmemiş. Bunun akabinde BSK üretim şirketi Gülşe’ye teklif götürmediğine yönelik açıklama yaptı. 

Amine Gülşe ve Tolgahan Sayışman daha evvel “Asla Vazgeçmem” dizisinde başrol paylaşmıştı. 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir