Alperen Duymaz yeni dizisi “Erkeğe itimat Olmaz ile geliyor! Partneri aşikâr oldu…

Sağlık Kas 01, 2022 Yorum Yok


Başarılı oyuncu Alperen Duymaz geçtiğimiz günlerde yeni projesi “Erkeğe itimat Olmaz” için mutabakat yaparak ekran macerasına tam gaz devam ediyor. Birsen Altuntaş’ın haberine nazaran sevilen oyuncuya yeni dizisinde eşlik edecek başrolle de mutabakat yapıldı. Hoş oyuncu Melisa Aslı Pamuk, projede Duymaz’a eşlik edecek başrol bayan yıldızı oldu.

Oldukça geniş bir hayran kitlesine sahip olan Alperen Duymaz ekranların sevilen oyuncularından biri. Mesleğinde birçok başarılı projeye imza atan oyuncu geçtiğimiz sene yayınlanan “Son Yaz” dizisiyle izleyici karşısına çıkmış ve Aka zevk toplamıştı. Yeni projesi “Erkeğe itimat Olmaz” dizisiyle ekranlara dönecek olan oyuncunun partneri de aşikâr oldu.

Erkeğe itimat Olmaz

PARTNERİ AŞİKÂR OLDU!

Alperen Duymaz’ın başrol olarak yer alacağı dizinin direktörlüğünü Doğa Can Anafarta yapacak. Güzel oyuncu dizide eşlik edecek İsim ise ‘Çarpışma’ dizisinde Bir arada rol aldığı hoş oyuncu ‘Melisa Aslı Pamuk’ olacak. Çarpışma dizisindeki ahenkleri Aka zevk toplayan oyuncular yeni projeleriyle Bir arada tekrar kamera karşısına geçecek. Dizide Duymaz, ‘Erhan’ karakteriyle rol alırken, Pamuk ise ‘Sibel’ karakteriyle rol alacak. Merakla beklenen dizinin yayın tarihiyle ilgili ise şimdi resmi bir İzah bulunmuyor.

Alperen Duymaz, Melisa Aslı Pamuk

Alperen Duymaz, Melisa Aslı Pamuk Çarpışma dizisi

İLGİNİZ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Eda Ece selam yolladı! Yasak Elma setinden…

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir