Annecocuklar.com | Annelik Rehberi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Sağlık
  4. »
  5. Ailesinin bu devlete sığındığı günleri çabuk unuttu! Farah Zeynep Abdullah’ın hadsiz sözler!

Ailesinin bu devlete sığındığı günleri çabuk unuttu! Farah Zeynep Abdullah’ın hadsiz sözler!

admin admin - - 3 dk okuma süresi
20 0

Oyuncu Farah Zeynep Abdullah’ın Twitter hesabından yaptığı hadsiz paylaşımı Aka reaksiyon topladı. “Devlet ve İlah sözlerini tıpkı yerde görmek istemiyorum” diyen Abdullah’ın kelamlarına en hoş karşılık “Allah devletimize zeval vermesin” duasıyla vatandaştan geldi.

Türkiye Kahramanmaraş merkezli 10 vilayette meydana gelen zelzelelerle derinden sarsılırken, afetzedeler için binlerce şahıs bölgeye akın etti. Çadır, besin, giysi ve Temel gereksinimler çerçevesindeki yardımlar gereksinim sahiplerine ulaştırıldı. Takımlar bir yandan yaraları sarmaya çalışırken diğer yandan da zelzele bölgelerinde meydana gelen tahribatı onarmaya çalışıyor.

Ancak birtakım isimler Mevcut ki yaptıkları çıkışlarla reaksiyon topluyor.  Bunlardan biri de oyuncu Farah Zeynep Abdullah…

Dayanışma içinde olunması gereken günlerde paylaşımda bulunan Abdullah, “DEVLET ve İlah sözlerini tıpkı cümlede, tıpkı paragrafta, tıpkı yerde görmek asla istemiyorum artık kâfi.” dedi.

VATANDAŞTAN TOKAT ÜZERE karşılık GECİKMEDİ!

Abdullah’ın, “Devlet ve İlah sözlerini birebir cümlede, birebir paragrafta, tıpkı yerde görmek asla istemiyorum artık yeter” ifadeleriyle attığı tweete binlerce kişi, “Allah yar, devlet Mevcut olsun. İlah devletimizin yardımcısı olsun. İlah devletimizi korusun. İlah devletimize zeval vermesin” gibi dualar ederek yanıt verdi.

 

Oyuncu Abdullah, paylaşımının akabinde kendisine; “Allah devletimize zeval vermesin. Milleti muhtaç etmesin” tabirleriyle dua eden ‘debuffer’ isimli kullanıcıya ise ‘Etti kardeşim etti zaten’ diyerek karşılık verdi.

AİLESİNİN DEVLETE SIĞINDIĞI GÜNLERİ tez UNUTTU!

Farah Zeynep Abdullah’ın gündeme gelmesinin akabinde kim olduğu ve ailesi de merak edildi. Babasının ırak Türkmenlerinden annesinin ise Boşnak kökenli bir bayan olduğu, Aka aile geçmişinde Türkiye’ye göç edildiği öğrenildi.

Lise eğitiminin bir kısmını İstanbul Saint Michel Fransız Lisesinde okuyan Abdullah, daha sonra ailesinin Amel durumu gereği kaydını İngiltere’ye aldırarak tahsilini bu ülkede tamamladı.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir