Aile dizisinin 3. bölüm fragmanı yayınlandı! Aslan’ın içindeki “aslan” ortaya çıktı

Sağlık Mar 15, 2023 Yorum Yok

Başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ, Serenay Sarıkaya, Işık Sürer, Nejat İşler ve Canan Ergüder üzere başarılı oyuncuların yer aldığı sıra “Aile”, 7 Mart 2023’te Show TV’de izleyicisiyle buluştu. Yayınlandığı birinci kısımla dikkatleri üzerine çeken dizinin 3. kısım fragmanı da izleyenlerde Aka heyecan uyandırdı. Pekala 3. kısımda neler yaşanacak? Ayrıntılar…

HABERE İLİŞKİN GÖRÜNTÜ İÇİN TIKLAYIN İZLE

İlk kısmıyla reyting sıralamasında birinci sıraya yerleşmeyi başaran sıra “Aile” gerek oyuncularıyla gerekse hususuyla Aka İlgi çekti. kuvvetli oyuncu takımıyla izleyenlere seyir keyfi veren sıra toplumsal medyada şimdiden en Fazla konuşulanlar ortasında girmeyi başardı. Birinci bölümü 7 Mart 2023‘te yayınlanan dizinin üçüncü kısmı de Aka heyecanla bekleniyor. Peki 3. kısımda neler yaşanacak? İşte Aile dizisi 3. kısım fragmanı…

Aile dizisi

İLK KISIM NELER YAŞANDI?

Heyecanlı giriş yapan dizinin birinci kısmı babasından sonra Soykanlar ailesinin başına geçen Aslan Soykan ile Pskikolog Devin‘in İzmir uçağında yollarının kesişmesi ile başlar. Yolu Devin ile kesişen Aslan, Soykanlar’a “aile” olduklarını hatırlatan Biricik yer olan sofraya geç kalır. Kendisinin gözbebeği olan Aslan‘ın Devin’e kapılacağını hisseden Hülya Soykan ise tehlikenin farkına varır. Farklı ailelerden olan Devin ve Aslan’ın ortak noktaları ise aileleridir.

Aile dizisi yeni bölüm

“3. KISIM FRAGMANI YAYINLANDI”

ASLAN’IN İÇİNDEKİ ASLAN ORTAYA ÇIKTI!

Önceki kısımda Devin’in Aslan’a ettiği evlilik teklifi gündem olurken yeni kısımda Devin ile Aslan’ın evlenceğini öğrenen Hülya, evlilik kontratı hazırlar. Aslan ile Hülya burun buruna gelmişken Aslan’ın abisi Cihan, Devin’in kliniğine Sadık ismiyle masraf. Tanıtımın sonunda Aslan’ın ismini aldığı içinden çıkan aslan karakteri de izleyicilerde Aka merak uyandırdı.

AİLE DİZİ KONUSU

Babasının trajik vefatının akabinde tanınmış ve Aka ailelerden olan Soykanlar’ın başına geçen Aslan ile kendisi üzere ailesinden yara Meydan psikolog Devin’in yollarını kesişmesini bahis Meydan dizi, “aile” kavramının en tartışmalı istikametlerini izleyenlere aktarmaktadır.

Aile dizisi ikinci kısım fragmanı

AİLE DİZİSİ OYUNCULARI

Başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya‘nın yer aldığı dizinin takımında Kıvanç Tatlıtuğ: Aslan Soykan, Serenay Sarıkaya: Devin Akın, Nejat İşler: Cihan Soykan, Işık Sürer: Hülya Soykan, Canan Ergüder: Leyla Soykan Sayıcı olarak yer alıyor.

Aile dizisi oyuncuları

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir