Aile dizisine sürpriz transfer! Rüçhan Çalışkur kadroya dahil oldu

Sağlık May 07, 2023 Yorum Yok

Salı akşamları izleyiciyi ekrana kilitleyen yeni sıra Aile reyting rekorları kırmaya devam ediyor. kuvvetli takımına nihayet olarak ehil oyuncu Musa Uzunlar’ın iç olduğu diziye artık de sürpriz bir İsim geliyor.

Başrollerinde Serenay Sarıkaya, Kıvanç Tatlıtuğ, Nejat İşler, Yüsra Geyik, Işık Sürer gibi birbirinden başarılı ve ehil isimlerin yer aldığı, Show TV‘nin yeni dizisi Aile yayın hayatına nihayet sürat devam ediyor. Döneme süratli ve başarılı bir halde giren dizi, senaryosuyla olduğu kadar oyuncu takımıyla da dönemin en Fazla konuşulan üretimleri ortasına girmeyi başardı. kuvvetli takımına nihayet olarak Kurtlar Vadisi dizisi ile hafızalara kazınan Musa Uzunlar‘ın iç olduğu diziye Tekrar bir ehil İsim iç oluyor.

Aile dizisi

O SÜRPRİZ İSİM DİZİYE DAHİL OLUYOR

Birsen Altuntaş‘ın haberine nazaran; Kusursuz Kiracı, Masumiyet, Avlu, Yeter üzere başarılı üretimlerde yer Meydan ehil oyuncu Rüçhan Çalışkur, Aile dizisinin takımına iç oluyor. Habere nazaran; 10. bölümde izleyici karşısına çıkacak olan ehil oyuncu, İlyas Koruzade karakterinin annesi Kıymet olarak dizide yer alacak.

Rüçhan Çalışkur

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Seda Sayan eşi Çağlar Ökten karşısında diz çöktü! Gözlerinin içine bakarak müzik söyledi

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir