Ahmet esas ile Çağla Gizem Çelik evlilik muştusunu verdi!

Sağlık Kas 02, 2022 Yorum Yok


Başarılı oyuncu Ahmet düstur uzun müddettir Bir arada olduğu avukat Çağla Gizem Çelik ile yakın vakitte nikah masasına oturacaklarını duyurdu. Yer aldığı ‘Müjdemi İsterim’ sinemasının basın toplantısında muhabirlerin sorularını yanıtlayan oyuncu evlilik sorularına Cevap verdi.

18 Kasım‘da vizyona girecek olan aksiyon-komedi çeşidindeki ‘Müjdemi İsterim’ sinemasının basın toplantısı için Sarıyer’deki yerde bir ortaya gelen “Ahmet Kural” ve “Ecem Erkek” muhabirlerin sorularını cevapladı. Sorulara İçten karşılıklar veren oyuncular sinemaya ilişkin anılarından bahsederken Özel hayatlarıyla ilgili soruları da cevaplamaktan kaçınmadı.

Ahmet esas ve Ecem Erkek

“AİLE GÜLDÜRÜSÜ YAPTIK”

Milliyet müellifi ‘Seçkin Şenvardar’ın haberine nazaran, sinemada kullandıkları klasik otomobilin önünde basın mensuplarına poz veren oyuncular kural ve Erkek “Çocukların izleyemeyeceği argo sözler yok. Gönül rahatlığıyla izlenecek ailece güldürüsü yaptık” diyerek argo sözlerin olmadığı bir aile güldürüsü yaptıklarını belirtti.

Arda Kural, Ecem Erkek sinema seti

EVLİLİK SORULARINA yanıt VERDİ!

Özel hayatıyla ilgili soruları da karşılıksız bırakmayan Kural, üç yıldır Bir arada olduğu “Çağla Gizem Çelik”le evlilik tarihlerini açıklamaktan kaçındı. “İnşallah en kısa vakitte duyacaksınız. Uğuru kaçmasın diye söylemek istemiyorum. Yakında müjdemi vereceğim” diyen oyuncu sevenlerini sevindirecek Mesut haberi verdi.

Ahmet kural ile Çağla Gizem Çelik

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Bengü’den doğum günü paylaşımı! Oğlu Selim…

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir