Acun Ilıcalı tek kare fotoğrafla büyük ses getirdi! O fotoğrafı görenler…

Sağlık Oca 09, 2023 Yorum Yok

İş insanı ve medya işvereni olan Acun Ilıcalı mesleği ve Özel hayatı ile gündemden düşmeyen isimler ortasında yer alıyor. Toplumsal medyada yapmış olduğu Biricik kare fotoğrafla takipçileri tarafından gündeme geldi. Fotoğrafı gören vatandaşlar ise yorum üstüne yorum yaptı.

Ünlü televizyon sunucusu ve medya işvereni olan Acun Ilıcalı, meslek seyahati ve kuvvetli hayat öyküsü ile birçok beşere ilham olmuştur. Şimdilerde ise Survivor ve MasterChef üzere en Fazla izlenen programların yapımcılığını üstlenmiştir. Serveti ve Özel hayatı ile magazin gündeminden düşmeyen Acun Ilıcalı, 3 farklı evlilik yapmış bunlardan da 4 kız çocuğuna sahip olmuştur. Toplumsal medyayı sıkı kullanan ve hayatı hakkında paylaşımlarda bulunan medya işvereni, kızları ve torunu ile tatilden fotoğraf kareleri paylaştı. O kareler toplumsal medyada ses getirdi.

acun ılıcalı

TORUNU VE KIZLARI İLE TATİLDEN POZ KARELERİ GELDİ

Acun medya, Exxen ve TV8 kanalı sahibi Acun Ilıcalı kızları ve torunu ile Birlikte tatilden fotoğraf paylaştı. En Aka kızı Banu Ilıcalı’nın da kızının olduğu kareler takipçiler tarafından yorum yağmuruna tutuldu.

Acun ılıcalı ve torunu

EN KÜÇÜK KIZI İLE TORUNU BİREBİR KAREDE

Acun Ilıcalı’nın en Ufak kızı Melisa ve torunu Begüm’ün tıpkı karelerde olduğu fotoğrafı paylaşması dikkat çekti. Yorum yağmuruna tutulan ve ortalarında 7 ıslak olması konuşulan kızı ve torunu toplumsal medyaya bomba üzere düştü.

Acun Ilıcalı kızı ve torunu

İLGİNİZİ ÇEKEBLİCEK GÖRÜNTÜ;

Yasak Elma setine sürpriz ziyaret! “Orijinal takım geldi…”

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir